Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fontos kérdés linkek az...

Fontos kérdés linkek az alján. Szerintetek mennyi idő kell hogy első kép-ből a többi kép legyen?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


2013. aug. 4. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár perc photo shop kell hozzá.:)

Viccen kívül pedig szálkásító diéta kell és kemény edzések, aerob és saját testsúlyos vagy súlyzós edzés. Nem lehet pontos időt tippelni, de pár hónap max ha komolyan edzel és diétázol.

2013. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A negyedik képen több izom van, mint a többin, szóval a képek nem ekvivalensek. De nekem a negyedik tetszik a legjobban :D


Az idő meg passz, attól is függ, mennyire jól csinálod, amit kell. Meg hogy milyen alkatú a derakad.

2013. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nos..Azt nem írtam oda hogy nekem nem szabad tornáznom vagy négy éve nem tornázom most vagyok 16 éves..Azért nem tornázok mert a túl gyors növés miatt a térd kalácsom kicsúszott a helyéről.Ez miatt a lábam nem is bírom használni.Orvosok szerint nem szabadna járnom se xd..Ez miatt nem tudok minden gyakorlatot tökéletesen csinálni..Az alakommal kapcsolatban meg :

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 4. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinos vagy, de szálkás alakhoz kellenek az edzések és a diéta.
2013. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!