Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit és hogyan szedjem?

Mit és hogyan szedjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves fiú vagyok és el határoztam, hogy el szeretnék kezdeni edzeni rendesen,nem szeretnék semmi kox és anabolikus szereket,szimplán egészségesen akarok élni és pici izmot akarnék pakolni magamra. Az étkezést most rakom rendbe! Heti 4x tudnék edzeni másfél órát. A kérdésem pedig az, hogy fehérje mellé mit érdemes szedni? Azt halottam kreatin glutamin és bcaa? Mi mire jó és melyik termékeket ajánljátok? Nem értek még annyira hozzá! A válaszokat köszönöm!



2013. júl. 22. 22:46
 1/3 Osynho ***** válasza:
Kezdőként ne pazarold a pénzedet midnenféle kiegészítőkre. Rendesen kajálj, max edzés után tolj egy fehérje + ch shake-et. Meg vegyél valami értelmes vitamint (ne activalt).
2013. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok kezdő csak ezekhez a kreatin meg glutamin meg ilyen cuccokat nem értem, hogy kell szedni! fél évet edzettem fehérjével és gondoltam itt az idő valami pluszt hozzá rakni!
2013. júl. 22. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Legfontosabb egy jó multivitamin, edzés után protein + gyors ch. Persze a kaja alapból legyen rendben. Ha ez okés, akkor mehet egy kreatinkúra mellé. Monohidrát port vegyél, 6 napig feltöltés napi 0,3g x ttkg mennyiséggel. Azaz, ha vagy kb 70kg, akkor napi kb 20g kell feltöltéshez, de ez 4x 5g legyen, tehát 4 adagban menjen be.

A feltöltés után elég a fele is szintentartásra, azaz 2 x 5g, ha kb 70kg vagy. A szintentartás mehet egy hónapig, majd tarts szünetet.

2013. júl. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!