Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves,183cm-es,71 kg-os fiú...

15 éves,183cm-es,71 kg-os fiú vagyok, de hájas, és nem is igazán erős. Lehetnék szeptemberre izmos, esetleg kockahas, szálkás hát? Hogyan?

Figyelt kérdés
Hasamon elég sok háj van, hogy adhatnám le? Szeretném úgy kezdeni a jövő évet, hogy akikkel nem találkozok a nyáron, rám se ismerjenek. A dagadt lusta dögből erős, izmos. De hogy kezdjek hozzá?
2013. jún. 15. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy változtatsz az étrendeden. Nem zabálsz cukrot, fehér lisztet, csokit stb. Ennek utánanézel gugliban vagy itt gyk-n kb 600 ezerszer megkérdezték már.


Másodszor elkezdesz edzeni, súlyzós edzés+aerob mozgás.

2013. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem zabálok, csoki alig eszek, heti max 1-et, de már 3 hete nem ettem, csak egy kockát. Kenyeret nem eszek, cukros ételeket sem. (mondjuk italok se jók, gondolom, házi szörpök...) szénhidrát bevitelem kicsit kevesebb is, mint az ajánlott, de valamiért nem sikerül fogyni. Egyszerűen nem megy le. Pár hete elkezdtem futni. 2 naponta 1-1,5 km-t. Az se látszik meg se, és nem is ngyon bírok többet. Mármint futni többet, hogy úgy meglátszódna-e. Napi 2x20 felülés ágyon, matracon, és napi 2x20 hasprés, ma kezdek súlyzózni. De nem todom, miért nem megy le az a pár kiló. Zsírosat eszek mondjuk, de úgy olvastam, az kell.
2013. jún. 15. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél a szintentartásnál kevesebb kalöriát. Meg lehet hízni csirkemell barnarizzsel és le lehet fogyni péksütivel tarjával és csokival is
2013. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!