Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora gond a shakelt, KÉSZ,...

Mekkora gond a shakelt, KÉSZ, gyors felszívódású fehérjekoncentrátumot hűteni?

Figyelt kérdés

Gyors felszívódású, rögtön edzés után kell elfogyasztani. Ha elfogyasztás előtt 1-2 órával elkészítem a shaket és berakom hűteni és úgy viszem el edzésre, közben melegszik...


Ez mennyire ront a minőségén?


Vagy inkább hűtés nélkül vigyem el a kész proteint?



2013. jún. 14. 23:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Ott nem szeretném megoldani, elég körülményes, inkább vinném. Hogy a legcélszerűbb?
2013. jún. 14. 23:17
 2/10 anonim ***** válasza:
1-2 óra alatt semmi baja nem lesz, hacsak nem a tűző napra teszed ki. Létezik am ilyen shaker hűtő táska, de szerintem felesleges. Ha vízzel csinálod, meg pláne.
2013. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nos én erről azt olvastam és láttam egy videóban egy magyar testépítő által, hogy a tápkieget mindig frissen edzés után keveri be, nem a legjobb, ha készen viszi magával edzésre.
2013. jún. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baja lesz, de 1-2 óránál tovább ne tárold. Amúgy miért olyan bonyolult a táskádba rakni egy palack vizet, shakert a porral, és ott helyben felönteni vízzel, összerázni és meginni?
2013. jún. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Talán mert elég körülményes tisztítani a shakert és ott meg nem fogok elkezdeni "mosogatni", nem gondolod? Több perc, mire tiszta lesz. Különben is az ottani csapokból ki tudja, mi jön a vízzel...


Utolsó mennyi az iq-d?

2013. jún. 15. 17:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Te mit nem értsz ezen még mindig kérdező??

Elviszel magaddal vizet külön és a tápkieget külön és ott összerázod. Mosogatni max utána kell, de azt talán otthon is meg tudod oldani...:O

A vizet meg otthonról viszed, szóval olyan a minősége.

2013. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De nem érted, hogy mire hazaérek a k*baszott shakerrel az edzőteremből, addigra beleszárad a maradék protein, stb. és ha ezt hosszabb ideig csinálom, pár hét alatt fülledt szaga lesz, ha nem tisztítom ki alaposan.


Otthon meg nincs kedvem szenvedni a plusz odaszáradt proteinnel.


Agyatlan f*szkalap.

2013. jún. 15. 22:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Elárulod mi a franc bajod van? Megmondták, hogy vigyél vizet meg protein port és ott keverd be. Azt ne mondd, hogy hazáig teljesen szétszárad. Egyébként ott is kimoshatod vízzel, aztán ha hazaértél tisztítószerrel is kimosod. Nem kell rajta sokat gondolkozni. Egyébként nem értem mért kell kötekedni.
2013. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, annyi eszed van mint egy marék trágyának, kár volt válaszolni. Ásd el magad jó mélyre
2013. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a reggeli turmix maradékát néha csak este mosom ki a shakerből, ha mosogatószerrel csinálod, semmi baja nem lesz. A szag valóban cudar tud lenni kinyitáskor, de addig befogod az orrod. Nem olyan bonyolult ez, nincs igazad.
2013. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!