Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az gond, ha felváltva használo...

Az gond, ha felváltva használom a kézi súlyzót?

Figyelt kérdés

Egyelőre nem tudok terembe menni(majd talán augusztusba).

Gondoltam addig csinálok saját testsúlyos edzést + néhány kézi súlyzós gyakorlatot. Az a gond,hogy csak egy súlyzóm van.

Egyébként teljesen kezdő vagyok.



2013. jún. 5. 18:21
 1/5 anonim válasza:
Én megtöltött ásványvizes palackot szoktam használni, nagyon szép karod lesz tőle.
2013. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jó,de azok mekkorák másfél kétliteresek? Elég annyi?
2013. jún. 5. 18:54
 3/5 anonim válasza:
Fél :D Sokszor mondták is már, és tényleg így van, hogy nem az a lényeg, hogy nehéz legyen a súly. Naponta csinálj pár gyakorlatot 10-15 percig, közben végig feszítsd a karod, és hidd el, meglesz az eredménye.:)
2013. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Linkoln ***** válasza:

Nem lesz meg az eredménye. Ha kondi terembe mennél, gondolom tömegelnél. Fél kilós üveggel ez kb képtelenség. Totál genetika függő hogy fél kiló izmot valaha is felszedhetnél vele. Növekszik az izomteljesítmény, az izom állóképessége, tónusosabb lesz tőle, de inkább veszt a tömegéből, hiszen nincs szüksége nagyobb izomtömegre.

A szervezet alkalmaszkodik a terheléshez. Egy etióp hosszútáv futó nem lesz 90 kiló, akkora combokkal mint egy teremkerékpáros, hiszen az hátráltatná. Az izom ugyan így van a fél kilós üvegekkel.

Jó felváltva is de akkor siess, ne telljen el túl sok idő a két kar között.

2013. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért gond ha sokat várok két kar között?
2013. jún. 5. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!