Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Bátyám 23-éves! és el van...

A Bátyám 23-éves! és el van hizva.101kg! és nagyon hájas! Akár hányszor mondom neki hogy legalább egy 10-percet sportoljon! Mindig az a válasza nem! Hogy vegyem rá hogy gyúrjon velem? Mert nagyon lusta! Hogy evgyem re?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 20:51
 1/5 anonim válasza:
Lehet az önbizalma is gátolja, ha tényleg annyira el van hízva, ez elő szokott fordulni. Kezdetnek szerintem otthon próbáld rávenni (főleg ha van is felszerelésed hozzá), és ha esetleg kertes házban laktok, akkor akár az udvaron egy kis futás vagy valami. Hátha megkedveli
2013. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

helló... itthon prúbálom rá venni!!!! minden módon. de mindig az a válasza.... öcskös hagyjál már megint ezzel!!!

hogy vegyem rá???

2013. jún. 12. 21:00
 3/5 anonim válasza:
Uhh kemény dió. Valami olyan dolgot keress ami motiválni tudná. A csajok, egy szép kiedzett test, vagy maga az hogy erősebb lesz az edzéstől. Lehet nem veszi komolyan hogy te vele akarsz edzeni. Nem tudom egyébként mi mással lehetne még motiválni.
2013. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MrPifta ***** válasza:
a 101 kiló az nem hájas, 100-nál kezdődik a férfi. Én 120 vagyok
2013. jún. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez hülye duma..max akkor kezdődik 100nál egy férfi ha hozzá 190+cm :)

Kérdező:Cukkold, hogy lusta stb. az emberek a negatív kritikára hamarabb reagálnak mint a segítségre :/

2013. jún. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!