Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek ellene?

Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Vettem 5kg whey proteint,mivel ezelott par evvel az 1kg bevalt ezert vettem tobbet most.Csak a legnagyobb baj most az,hogy nehezen tudom meginni,nem nagyon esik jol,probaltam 2 adagot 300ml csapvizben is meg probaltam ugyanennyit 600bna is,de ugyan ugy rosszul esik inni ezt.Tejjel pedig nagyon edes s megroszabbb.Mogyoroscsokis izu,de semmilyen mas izben sem esik jol,igy pedig az edzesek is sz@rul mennek.Nemtudom mitcsinaljak,5kg pedig nem tudok csak ugy eladni.Valami otletetek van akkor irjatok legyszives.

2013. jún. 10. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
igyál belőle csak keveset, egy kortyot, aztán kettőt, hármat, nem kell egyből "liter számra" inni meg fogod szokni az izét.Gondolj arra gyerekként neked milyen ize volt a sörnek? keserű mint a vakond.Felnőttként pedig a kedvenc italunk.
2013. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kosz,am hozzatennem,hogy a sor tenyleg a kedvencem,de csak a megyei :D

csak igy megy ha lassan iszom,de nem fogom megszokni az izet :S

2013. jún. 10. 22:08
 3/5 A kérdező kommentje:
az nem baj,ha kozben iszok szoda vizet?
2013. jún. 10. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen márka (bár tudom a választ), és ha eladnád, mennyit lennél hajlandó bukni az üzleten?XD
2013. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
scitec-es whey 100% professional :D...am erdelyi vagyok,ha megszeretned venni
2013. jún. 13. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!