Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ismeri valaki a MAXMUSCLE...

Ismeri valaki a MAXMUSCLE tömegnövelő terméket? Mi a véleményetek róla? (lejjebb)

Figyelt kérdés

[link]

Vagy nagy kamu az egész? Vagy milyen tömegnövelőt ajánlotok amitől tudnék hízni? Mert már vagy 2éve nem birok hízni sehogyse, pedig nagyon sokat eszek..:D de semmi.. 170cm vagyok és 56kg szeretnék minimum 65kg lenni nyár végére, persze nem hájas hanem kigyúrt, most szeretnék elkezdeni kondizni..

köszönöm..!



2013. jún. 6. 20:01
 1/2 intelszarka válasza:

Hi! Először is, azt tudnod kell, hogy a testépítés kemény munka és senkiből nem lesz 2 hónap alatt Schwarzenegger! Legalább 1 éves kemény munka mire valami is igazán meglátszik és akkor is csak kezdetlegesen! Tudnod kell azt is hogy az se mindegy hogyan edzel, ezért mindenképp konzultálj egy edzővel és állítsatok össze egy edzéstervet. Az étkezésed napi 4 vagy 5 legyen! Reggeli és ebéd között egy tömegnövelő turmixot igyál és az ebéd és vacsora között ismét így tegyél. Étkezésedben legyen benne az árpa, lencse, köles, bab, sárgaborsó, barna rizs és persze a húsok, halak! Én is 50kg és 170cm voltam 5hónapja ezt művelem és már 60kg vagyok! :D A tömegnövelő amit ajánlok az szerintem a legjobb és garantáltan nőni fogsz tőle! Ne foglalkozz negatív emberekkel, mert ami a gyereknek jó az neked is jó! Na ez lenne ő: [link]

1.hónapra kettő doboz max 3 kell, ez 3320Ft (2db) összesen, ez messze a legolcsóbb tömegnövelő akárhogy is nézzük és 2kg havi szinten jön rád, ez garantált! ;D Sok sikert!!

2013. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most olvastam csak! Nagyon szépen köszönöm, kis is probálom !:)
2013. szept. 30. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!