Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelőnél ez hogy működik?

Tömegnövelőnél ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, mostani mozgással és étrendemmel 70 kiló vagyok és tartom is. Szeretnék tömeget növelni, és edzeni rá. Mondjuk leszek 80 kiló, és abbahagyom a kondizást és a tömegnövelést és visszatérek a régi életmódomhoz. Olyankor visszafogyok a kiindulási értékre (70 kiló) vagy mivel izmosodtam is, marad rajtam egy kis plusz, mondjuk 1,2 kiló? Tehát az izomnak lesz súlya? Vagy mivel a 70 kilót tartottam eddig is (értsd ennyit vittem be, hogy tartsam) akkor az marad?

2013. máj. 27. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Idővel visszaállsz a régi szintre, ha abbahagyod a sportolást, hogy ez mennyi idő változó.
2013. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért hagyod abba? A sport egy életforma, ha csak pár hónapig csinálod, felesleges belekezdeni szerintem.
2013. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nah erre voltam kíváncsi. És ha mondjuk a tömegnövelőt abbahagyom, de továbbra is lejárok kondizni? Nyilván akkora hatása nem lesz, de fent lehet tartani?
2013. máj. 27. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő csak kaja, ha beviszed azt a mennyiséget másból, észre sem veszed.
2013. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért hagynám abba, mert nem férek ki a keretemből, nincs pénzem konditeremre. Tömegnövelőn meg nem lehet élni évekig.


Azért tömegnövelőznék, mert vékony vagyok genetikailag + nem viszek be annyit, amennyit kéne. Hiába eszem bármit nem hízom, így sokan ezt javasolták.

2013. máj. 27. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem hízol bármennyit eszel is. Megfelelően összerakott étrend kell, csirke, rizs, és jön a tömeg. Persze ha az anyagiak nem engedik más.
2013. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nevetni fogsz, de zöldségeket leszámítva szinte csak ezeket eszem.:) meg persze krumplit.
2013. máj. 27. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor növelni kell a mennyyiséget.
2013. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Frontosa ***** válasza:

Neked kb. 350 gramm ch kell és 150 gramm fehérje kell és jön a tömeg.

Ez kb. 70 deka csirkemell és 45 deka nyers rizs tápanyagértéke.

Ennyit megeszel?

Üdv,

2013. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!