Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki kiprobalta a ZONA EDZES...

Aki kiprobalta a ZONA EDZES cimu dvdt, Pentek Enikotol irjon!?

Figyelt kérdés
Meg van mind a 3, az 1 2 es a max, mostmar csak azt szeretnem tudni mennyire hatasos, milyen eredmenyeket ertetek el vele ?:)

2013. máj. 25. 20:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Neked van igazad, én meg túl izgatott lettem, és egyből azt feltételeztem, hogy te is szeretsz golfozni...
2013. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Pedig nem.


Mindig a szexre, a jógára vagy a taichira célzok.

2013. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem szimpatikus a jóga meg a taichi :(
2013. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
aha,koszonom a valaszokat:)) kisebbedik tole a melled? o.O
2013. máj. 26. 15:29
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

13. és a szex?


Kérdező - dehogy kisebbedik neki.

2013. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Lantos Szilvia válasza:
ÉN próbáltam, nekem Rubint Réka marad... nagyjából minden ugyanaz és nem olyan jó hangulatúak az edzései mint Rékának... én nem kedvelem annyira... de nem rossz azért... szép teste van nagyon a leányzónak...
2013. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Mi ketten kezdtük a barátnőmmel. Ő lustább természet sport téren, és abba is hagyta, szerinte nem jó. (eddig mindig mindent abba hagyott kb 2 hónap után...) Én kitartottam, elvártam magamtól a heti minimum 4 edzést. Januárban kezdtem, és ma már függő vagyok. Heti minimum 5x edzek, imádom, hogy 2 gyerek mellett megoldható ez a fél óra. Gyönyörű, izmos-szálkás testem lett fél év alatt, bár a táplálkozásomon is változtattam, és megszabadultam 15 kilótól. Szóval nekem bevált. :)
2013. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
27%

"szép teste van nagyon a leányzónak"


Jah, a Rékának is. A súlyzós edzés csodákra képes.


A saját testsúlyos erősítés is, nem mondom, csak nekik nem biztos hogy a videós edzéseiktől van olyan alakjuk amilyen..

2013. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!