Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az átkulcsolós zászlónál...

Az átkulcsolós zászlónál miért fáj ennyire a bal alkarom?

Figyelt kérdés
Ugye a bal kezem van alul, a jobb pedig felül. Már 2 mp. tartás után annyira ég a bal alkarom, hogy az valami hihetetlen, pedig még csak az első lépésnél járok (fegyencedzés 2). Pedig már 2 éve edzek alkarra fordított bicepsszel, csuklóbehúzással, és 1 éve függeszkedéssel.

#zászló #Fegyencedzés #Callisthenics #átkulcsolós zászló
2013. máj. 24. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem eleinte a singcsontom fájt.Majd hozzászoksz.
2013. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mióta csinálod, illetve hol tartasz most? Mert azért nekem már az első gyakorlat is igen nagy kihívás, pedig egész jó eredményeim vannak. A legtöbb lépésnél már a 9.-nél járok, kivéve a fekvőtámasz kézenállásban (most az első rész gyakorlatairól beszélek), illetve testépítésben is azért 110kg fekve-nyomás, 25kg bicepsz egy kézzel, 180 kg felhúzás, csak, hogy néhányat említsek. Nem értem, hogy ez a feladat miért okoz ennyire nagy kihívást.
2013. máj. 25. 11:43

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!