Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 36éves vagyok,21 éves korom...

36éves vagyok,21 éves korom óta edzem a testem, mára már eljutottam egy olyan szintre, ahol évek óta nem változom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A környezetemben lévő emberek azon a véleményen vannak, hogy ne használjak doppingszereket, mivel így is jól nézek ki állításuk szerint felesleges. Ezzel szemben én gondolkodom rajta! Kizárólag az egészségem érdekében nem használtam soha, nagyon sokat olvastam a témában mégsem tudom, hogy valójában milyen negatív hatással bírnak, így tanácstalan vagyok. Szeretnék babát is, ezért nem tudom mitévő legyek?
2013. máj. 17. 00:11
 1/5 greeen ***** válasza:
100%
Szia. Azért itt nálad vannak önértékelési zavarok is gondolom ha ezen gondolkodsz. Jól tippelek?
2013. máj. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne koxolj ezután sem. Ha nem versenyzel, akkor felesleges cucchoz nyúlni. Nyilván naturálban már nem lehet sokat, sőt szinte semmit sem fejlődni, de ez van, meg kell elégedni egy kisebb, de jó formával. Én 27 éve edzem szóval tudom, hogy miről van szó.
2013. máj. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha mégis szert szeretnél használni legalább úgy csináld ahogy az értelmesebb koxosok szokták, előtte egy teljes vérkép,és belsőszervi ultrahang, majd kúra közepén is és a végén is

így nem fog meglepetésként érni h ha vmilyen értéked eltolódott, vagy belsőszervi kezdődő elváltozásod van kialakulóban...

egyébként egy deca, v boldenone, v primobolone kúrába még senki sem halt bele, arról nem is beszélve h aki aids fertőzött, vagy nagyon angy fokú égési sérülése van azoknak is injektálható deca-t vagy winstrol-t adnak ált igaz kevesebb dózissal mint a testépítők ahogy szedik.

pl egy egészségügyi műsorban láttam több évvel ezelőtt, h a nyugatnémet államokban az aids esek winstrol tabit kaptak, és minden reggel mondta a csávó h be kell szednie , mert a fehérjeanyagcserét módosítja.de CSAK TABLETTA!

2013. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de CSAK 1 TABLETTA

így akartam írni

2013. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, lehetséges, hogy önértékelési gondjaim is vannak!
2013. máj. 21. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!