Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem megy le a hájam?

Miért nem megy le a hájam?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.67kg voltam amikor elkezdtem futni.Futok minden nap.A hájam meg nem megy le.A súlyom semmit nem változott.A háj még mindig lötyög rajta.Izom sem jött fel.

Mi lehet az oka? Nem eszek sokat és egészségesen táplálkozok.Napi 2,5 órát futok.



2013. ápr. 23. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

"Nem eszek sokat és egészségesen táplálkozok"

Azt te csak hiszed :D:D:D

2013. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy csökkenjen a testsúlyod kalória deficit szükséges, ha nem csökkent a testsúlyod kalória többletben vagy, vagy pont annyi kalóriát viszel be, hogy a testsúlyod stagnál.
2013. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha napi 2,5 óra (valódi) futással nem csökken a súlyod, akkor nagyon sokat eszel.
2013. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2,5 órát futsz, normálisan étkezel és nem fogy?! Ha tényleg 2,5 órát futsz vagy kocogsz, akkor igazából bármit ehetnél ésszerű határok között és fogynál. Szerintem hazudsz. Ezzel a hozzáállással ha igazat mondasz heti 1 kilót kéne legalább fogynod.
2013. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

... bizony, és egy bő év alatt simán elérhetnéd a 0 kilogrammot, amivel akár a hírekbe is bekerülhetnél.


Komolyra fordítva a szót: mivel nem látunk téged nem tudhatjuk, hogy mennyire vagy zsíros, simán el tudom képzelni, hogy csak te látod annak magad. Nomeg a magasságodat is leírhattad volna, ha már.

2013. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
Itt valami nem stimmel. Minden nap 2,5 órát elit sportolók sem futnak. Mi a magasságod és hány kg vagy most? 67-ben kiegyeznék...
2013. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Abba van séta is kocogás és futás is.Egyébként 157cm vagyok.
2013. ápr. 25. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor az leginkább séta.
2013. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 poiu ***** válasza:
100%
Akkor íme: a 2,5 órát vidd le max 60 percre. Heti 3 x 40-60 perc erőedzést csinálj helyette. Étrend: ne egyél semmi cukrot, keményítőt, helyette sok zöldség, hús, nagyon kevés gyümölcs.
2013. ápr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!