Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet túllépni ezen a...

Hogy lehet túllépni ezen a holtponton?

Figyelt kérdés

Heti három alkalommal járok edzőterembe,kb fél éve csinálom most egyhuzamban,de már évek óta edzek,csak mindig kihagyásokkal.(kb 2-3hónapos kiesések)

Mikor legutóbb újra elkezdtem megint edzeni teljesen mostanáig nagyon rá voltam kattanva,motiváló videókat nézegettem edzés előtt,ez felpörgetett,mindent beleadtam és úgy edzettem,erőben és látványban is észrevehető volt a fejlődés.Most kb 2-3hete már úgy megyek el edzeni,hogy semmi kedvem hozzá,mert úgy érzem kicsit megragadtam a fejlődésben,minden téren.Mikor ott vagyok már az edzés felénél inkább mennék haza,de inkább végigszenvedem.Hiába nézegetek motiváló videókat,valahogy már nem pörget fel.Van valami módszer erre,hogy visszanyerjem a régi énem aki szeretett menni edzeni,és oda tette magát keményen? Voltatok már ti is így?

Köszönöm előre is a válaszokat... :)


19/F



2013. jan. 27. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még ilyen szerencsére, mindig extramotivált vagyok. De kellene neked edzőtárs, akivel lehet kicsit rivalizálni, az mindig meghozza a kedvet.:)
2013. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gondolkodj el mi a célod (gondolom még nem vagy olyan amilyen szeretél volan lenni )és probáld el érni ez lebegjen a szemed előtt vagy ha már nincs erőd hogy megcsináld a célod akkor gondolj valakire aki erőt ad vagy akiért csinálnád szívesen .

Én nekem egyenlőre jó a motiváló videók itt a kedvencem:

http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58

2013. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!