Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik táplálék kiegészítő...

Melyik táplálék kiegészítő variációt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú kérdésem lenne :-)

Anyagilag kb 30,000Ft tudok fordítani minden hónapban a táplálékkiegészítőkre (ez eddig kevesebb volt) és most kettő fajta csomagon töröm a fejemet,hogy melyiket vegyem meg.A 2 variációm között kb 2000-3000Ft különbség van ami nem oszt és nem szoroz.Magamról: 195cm és 125kg. 8hónapja edzem és kajálok is rendesen. 2nap edzés és 2 nap pihenésben forgok.tehát néha van 7vége is az edzések között.(eddig power proteinen, kreatinon meg vitaminokon életem)


1 variáció:

-Power Protein 4kg (napi 6 turmix,edzésnapokon pedig 5)

-ANS Whey Pro 0,5kg ( csak edzésnapokon edzés után 1 adag + 1 adag Power protein)

-Biotech One-A-Day (napi 2 szem)

-Biotech Kreatin 500Gramm ( feltöltés után 20gramm/nap)

-Biotech Nano 3D BCAA (edzés előtt 3 szem. Pihenőnapokon pedig elosztva)

-Power Track Glutamin 150Gramm ( edzés után 5gramm,pihenőnapokon is 5 gramm)

-Muscle GenX Amino 6100 120 tabletta ( edzés előtt kettő szem edzés után kettő szem,pihenőnapokon elosztva egyenletesen a Nano 3d-vel együtt)

-Biotech carboX és Dextróz ( edzés előtt 20gramm carboX és edzés után 25gramm carboX+50 gramm dextróz)


2 variáció:

-MHN Whey Pro 3kg (Napi 4 adag turmix)

-Power Protein 900gramm ( Kizárólag lefekvés előtt 1 adag turmix tejjel a lassú felszívódás miatt)

-Scitec Nutrition Multi-Pro (minden nap 1 csomag)

-Biotech Kreatin 500Gramm ( feltöltés után 20gramm/nap)

--Biotech carboX és Dextróz ( edzés előtt 20gramm carboX és edzés után 25gramm carboX+50 gramm dextróz)


Köszönöm előre is a szakértői válaszokat!



2012. dec. 12. 13:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Angliában ezt is fogyasztják, mivel vezető cég.
2012. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Bevizsgáltat akarsz? Tessék:

[link]

[link]


Ez 17ezer.

Edzés után szőlőcukor, 1 kiló mondjuk 500 ft.


Vitaminnak jók:

Multi Pro 5595 ft

ISS vitamin Pak 4190 ft

CF Pak 4900 ft

Scitec Mega Daily One 4455 ft (150 kapszula, napi 2 már jó)


Emellé inkább 1 terméknyi krea, gluta vagy bcaa fér, de az valszeg tovább tart, int 1 hónap, tehát sorban megvezsed őket, első hónapban krea, másodikban gluta, harmadikban bcaa, és remélhetőleg a negyedikre kitart a krea, és ráérsz akkor újat venni (ha egyáltalán kell).

Ezekből leginkább a muscleteam (stillmass, myprotein) és wheyprotein.hu-ról érdemes, ott a legolcsóbbak.


Nem tudom, hol laksz, honnan tudod beszerezni személyesen a dolgokat postaköltség nélkül, úgy válogasd össze, hogy a lehető legkevesebb menjen futárra.

2012. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Engem azért jobban izgatna egy adag WPC80-nak az összetétele,hogy tényleg az van benne egy adagban amit ráírtak. Kár,hogy nincs sehol sem bevizsgálva.Ha tényleg ennyire jó lenne ár/érték meg minőségben akkor mindenki ezt fogyasztaná.



Mutass nekem egy bevizsgálási jegyzőkönyvet (természetesen független cégtől) márkát (proteint) amelyiket most eszed.


Egyébként a myprotein sokat emlegetett proteinjének itt van a vizsgálati eredménye.


[link]



Szóval ilyet mutass nekem arról a proteinről, amit most per/pillanat eszel.

2012. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Multivitaminnak ez sem rossz:

[link]

2012. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Istenkirályok vagytok,de tényleg! :-)


Nagyon jó linkeket küldtetek és azt a wheyprotein.hu-t alaposabban meg fogom nézni és gyanús,hogy onnan fogok rendelni. Még közel is van hozzám helyileg.


Visszatérve egy régebbi kérdésre,hogy miért volt gyanús a 15,700Ft-os Myprotein egyszerű a válasz. Egy 5kg-os Scitec whey kerül 26,000Ft-ba,de belátom azt amit írtatok nekem,hogy az aromák meg minden más kiegészítők dobnak igazán a Scitec árán. Na meg a reklám.

2012. dec. 14. 03:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!