Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csajok neketek számít az h a...

Csajok neketek számít az h a egy fiú izmos vagy sem? És hogy előnyben vannak e az ismos fiúk nálatok?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a dolog.:) és mit figyeltek meg először egy fiún.Ha lehet írjátok a korotokat is :)

2012. nov. 29. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, hogy mit mondanak a csajok, piackutató koromban vizsgáltuk ezt szemmozgásvizsgálattal, és a nők főleg a férfiak hasát, mellkasát nézik meg először, csak utána az arcukat. bicepszet nem néznek :D


Hátulról meg szinte kizárólag a seggünket bámulják.

2012. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MrPifta ***** válasza:
én a kövér férfiakat szeretem.
2012. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kár pedig pont a karom és a hátam brutális a mellem szar..:D
2012. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Neten azt mondják,hogy nem tetszenek nekik.De ha élőben látnak egy izmos testet,az ellen nincs kifogásuk.Amire buknak az a mérsékelt,szálkás izomzat.
2012. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez egy hangyányival jobban illene a szerelem/szex kategbe, de hidd el vonzóbb minden lánynak ha naturálba minél izmosabb vagy :P
2012. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem már amúgy, hogy amikor haveri társaságban csajok azt mondják valakire, hogy "izmos", az többnyire egy szálkásabb forma, átlagos vagy az alatti tömeggel. Az már "kidolgozott". Hiába van valakin tömeg, ha 20% körüli testzsírja van, az már "felfújt". :) Párom is nyávog mindig, hogy neki nem kell az, hogy kigyúrjam magam, de tegnap is nézte ezt a hulladék barátok köztöt és volt benne valami 60kilós nyikhaj akinek szerinte "szép a teste". Hát fuck. :) Majd leszálkásítok tavasszal...
2012. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%, és csodálkozol ezen? az már simán a teleszart búvárruha fazon.
2012. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

20% még pont átlagos szerintem:


[link]

2012. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

se nem szálkás,se nem izmos,se nem érett,aztán nézd meg a válaszokat-

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

hihetetlen:D

2012. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19:49-es: AZTAQRVA!
2012. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!