Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők, sportolók, mennyir...

Testépítők, sportolók, mennyire fontos számotokra az alvás?

Figyelt kérdés

Én szeretek napi 7-8 de minimum 6 órákat aludni, ha tehetem. Ha előző nap nem jött össze, igyekszem bepótolni.

Viszont most lettem egyetemista ráadásul koleszban, de az edzésre mindig fogok időt szakítani, viszont attól félek, hogy aludni majd alig tudok nyugton. Szoktam néha bulizni, de soha sem abból álltam ki, hogy amelyik nap csak lehet maradjunk fent hajnali nemtommeddig, aludjunk 4-5 órát meg lehetőleg döntsünk magunkba annyi szeszt amennyit csak bírunk. Ha jól sejtem ez nem is fér össze egy olyan életmóddal, ahol fontos az edzés.

Csak arra tudok gondolni, hogy mindenki az én fejem tetején fog dorbézolni meg húzni is, hogy menjek velük, én meg majd nem tudom tartani a betervezett ritmusomat.

Szerintetek mennyire valós a félelmem?



2012. szept. 5. 22:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyébként meg tapasztalatból, de szerintem szerencsés munkarendje van annak aki ennyit tud mellette aludni, mondjuk az időnket is mi osztjuk be nagyrészt, tehát én is kilógok ebből a sorból ami a hazai átlagot illeti napirend terén.
2012. szept. 7. 12:39
 12/12 Sznofru ***** válasza:

Én is. Én egész nap tudok enni :)


Ezért van az, hogy reggel elkezdem és munka végeztével abbahagyom :) Igy aztán tényleg keveset, de sokszor eszem :)))

2012. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!