Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő ruházat, és felszere...

Testépítő ruházat, és felszerelés?

Figyelt kérdés

adjonisten,


az volna a kérdésem, hogy honnan lehet jó minőségű, és kedvező áron testépítő ruhákat vásárolni? főleg póló, hosszú ujjú póló érdekelne, ezenkívül melegítő, "feszülős gatya", komoly bandázs nagy súlyos guggoláshoz, meg esetleg edzéshez pulóver is, illetve baseball sapka.


ti honnan szoktatok rendelni?


köszönöm.



2012. aug. 28. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Háda.

Úgyis összeizzadod, nem divatbemutatóra mész, kényelmes legyen oszt csá. :D

2012. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, edzeni nagyjából mindegy miben mész, de innen tudsz rendelni:

[link]

2012. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A ruházat tök8 milyen. Én itthon azért szeretek edzeni mert a nagy hőségben jó boxerban edzeni :)

Máskor meg térd fölé érő rövidgatya +atléta van rajtam.



Inkább a felszereléssel foglalkozz mint a ruházattal, öv, csukló, könyökvédő, rugalmas talpú cipő(vádlizásnál fontos) esetleg kesztyű

2012. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Nem a nadrágod számít, hanem hogy mit takar (bocs, az sem :-). Én pl. mezitlábalok, mert így kényelmes és mert a cipő nem igazán fér be a pakkomba, senki se röhögött szembe emiatt (a hátam mögött?) Úgy látom pl. hogy mindenki olyan trikót hord, amit utcára nem venne fel (én is), no de ez csak egy szálloda pincéje, nyilván vannak elegánsabb helyek (ahová nem vágyom).
2012. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!