Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akarok elkezdeni egy...

Most akarok elkezdeni egy danabol kúrát de olvasok a danabolról rosszat és jót is eggyaránt. De nekem annyit nem ér meg a danabol hogy utánna ne álljon fel a péniszem. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
TAPASZTALAT?

2012. júl. 19. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
egy kreatin kúrával többre mennél
2012. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kifejtenéd bővebben?
2012. júl. 19. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem meg akkor menne a legtöbbre, ha rendes kajára, pl csirkemellre költené a kreatin, meg a danabol árát. tudom h a kreatin nem az a kategória, de akkor is. kezdőnek nem kell még.
2012. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tyler913 ***** válasza:
Minden szteroidnak megvannak a maga mellékhatásai.Nyilván profi cuccokkal, jól összeállított kúrával ezek minimalizálhatóak, de ehhez sok pénz,hozzáértés,többéves edzésmúlt és jó kapcsolatok kellenek.Ha Neked ezek nincsenek meg,akkor fölösleges cuccozáson gondolkoznod.
2012. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért írtam hogy kreatin mert gondolom hogy a kaja meg az alapok már meg van neki...
2012. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szervusz hápogós ember.


Mikor tanulod meg, hogy a danabol egy rakás szar, neked, aki meg még közel sincs a genetikai határaihoz, és nem is akar versenyezni, úgy unblokk semmilyen koksz nem kell?

2012. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha kezdő létedre egy alap szintet szeroiddal akarsz elérni akkor meg mit fogsz kezdeni pár év múlva, egy nagyobb szint elérése után?

Tegyük fel, hogy egy 8 hetes kúrát elkezdesz, és van valami normális szteroidod. A minőségi szteroid(amit a profi testépítők használnak) meggyorsítja a fehérjebeépülést.

Te hízol 10kg-t a kúra alatt. Abból mit gondolsz mennyi az izom? Vagy 400Kg csirkét lekellene küldened ahhoz a torkodon, mire annyi felmenne rád.

Utána meg sírhatsz ha nem lesz gyereked...


Drugs Bunny szavait idéztem.

2012. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, tudunk segíteni.

Táplálkozz helyesen, eddzél keményen, pihenj sokat = biztos út a fejlődéshez.

2012. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szedj kreatin monohydrate-t

Brutal Gainert

Power proteint

max ha már kokszolsz akkor jó a stanazolol azzal annyira nem baszod el magad

2012. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!