Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb tömegnövelő,...

Melyik a legjobb tömegnövelő, fehérje ár/érték arányban?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik? tapasztalatotok, fejlődés szerint. Melyik ami nagyon nem éri meg az árát, pénzkidobás. Melyik a legjobb márka, legrosszabb?

2012. júl. 7. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100% Whey Protein Professional + VitarGo
2012. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nehéz választ adni. Olyan hogy a legrosszabb márka nem igazán létezik. Minden márkában van ami igazán jó termék, és van ami pocsék. Az ár/érték arányra ellenben már lehet figyelni, és jó dolgokat lehet kifogni.

Mivel minden ember más és más genetika, standard tuti a fejlődésre nincs. Főleg, úgy hogy van aki szilárd kaján kívül nem sokat engedhet magának, van aki alacsonyabb árfekvésben tud vásárolni, és van aki akár 60.000Ft/hó pénzt is eltud költeni, úgy, hogy sok érdekességet ki tud próbálni.

2012. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

tejsavó hidrolizátum,vitatgo,kreatin monohidrát,bcaa,hmb


ezt össze kevered és elég tuti lesz

2012. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Energy2002 válasza:

Szia!


Szerintem ár/érték arányban a legjobb táplálék kiegészítők az MHN sport termékek.

Ha most kezded az egész edzést akkor kezdésnek a Whey Gainer 35-öt ajánlanám, egy alap tömegnövelő a kezdők számára. 35% os fehérje tartalommal.

Ha meg igazi izomra akarsz szert tenni, és nem a gyors tömegnövelés a lényeg, akkor a 100% whey pro-t tudom ajánlani. Ráadásul egyik nap néztem meg a gyártó honlapját, nemsokára beindul a webshopja. Már lehet előregisztrálni 5% kedvezményért...


www.mhnsportshop.hu itt.

2012. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!