Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ch visszatöltés?

Ch visszatöltés?

Figyelt kérdés

hello,


8hete diétázok, szépen fokozatosan kezdtem el csökkenteni a ch-t, jelenleg 120grammon vagyok, és 100kg a tömegem. azért mentem le ilyen alacsonyra, mert péntekre egy viszonylag jó formát kéne prezentálnom. a kérdésem az volna, hogy van értelme ch visszatöltést csinálni? az anyagcserémet nem nevezném lassúnak most se, viszont erő az eléggé elszállt, kedélyállapot is szar, szóval ha csinálok egy visszatöltést, annak lesz valamilyen negatív hatása?


holnap úgyis tolnék egy mell edzést, mennyi ch-val érdemes tölteni? amennyi belémfér?


köszönöm



2012. júl. 2. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2-3-szoros (200-300 g) mennyiséggel tölts vissza, de ne sz@r kajával, hanem rizs, krumpli, pufirizs, tk kenyér esetleg.
2012. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

alap, én is minőségi kajára gondoltam.


de akkor is van értelme visszatölteni, ha a fogyás mértével nincsen baj? úgy értem nem állt le a fogyás, csak eléggé kiürültnek, levertnek, és gyengének érzem magam.

2012. júl. 2. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor is érdemes visszatölteni, ha laposnak látod már magad és heti több, mint 1kg a fogyás, mivel, akkor már az izomvesztés esélye nagyobb. Alacsony ch-nál egyébként 4-5 naponta érdemes visszatölteni. Vagy csinálhatsz ch-hintáztatást is. Egyik nap 120g, majd 150g, utána 100g. Így az anyagcseréd nem lassul be.
2012. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem.


120g a ch, viszont megy mellé egy 20-20g lenmag és oliva olaj is, szóval a kalória deficit nem lehet akkora hatalmas.


emellett a fehérje bevitelem elég nagy, 620g csirke, 250g túró, 250g tojásfehérje, és kb 2adag fehérjeturmix lecsúszik.


akkor holnap feltöltök 300g ch-val, és akkor utána visszaállok a 120g-ra és elvileg akkor minden okés.


köszönöm a segítséget

2012. júl. 2. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy jó lesz.:)
2012. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!