Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 évesen lehetek testépítő?

14 évesen lehetek testépítő?

Figyelt kérdés

sziasztok, 14 éves vagyok, 4 hónapja kezdtem a gyúrást keményen..., 36-os karom van, táplálék kiegészítőt is vettem POWER PRO-t és 100%WHEI PROTEIN-t és ezeket szeden rendesen ahogy kell az étrendem gazdagon fehérjével van teli...

ÉS HOGY ÍGY EZEKET LE ÍRTAM, EZÁLTAL SZERINTETEK EZ TESTÉPÍTÉSNEK SZÁMÍT??? (KÖSZÖNÖM válaszaitokat :)



2012. jún. 12. 18:53
1 2
 11/18 dirtboy ***** válasza:

akkor te valami genetikai csoda vagy.

fogytál 13kilót és a karod meg 6centit nőtt.

már önmagában az hogy 30ról 36ra nőtt 4hónap alatt hihetetlen de hogy ez úgy történt hogy közben ledobtál 13kilót az már még inkább hihetetlen.


előtte utána képet tudsz dobni?

2012. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
szia, persze tudok, mi az email címed?ha elkérhetném:)
2012. jún. 13. 18:20
 13/18 dirtboy ***** válasza:

simán privát üzibe nem jó neked?

képfeltoltés.hu,nem publikus kiválasztás,egy pillanat alatt fent lesz aztán csak a linket be másolod a privát üzibe.


ha így nem jó akkor adok 1 e-mail de nem nagyon szoktam személyes posta címet megadni azért lenne jó privátba.

2012. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
szia, provát üzibe nemtudok csatolni fájlt.. meg ilyen netes oldalakra nem rakom fel bocsi, meg adod email cimed azt kész :) köszönöm előre is!!
2012. jún. 13. 18:56
 15/18 dirtboy ***** válasza:
ment a cím privátba,nézd meg.
2012. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Hát tényleg elég hihetetlen vagy mert ez szerintem nem lehetséges de nem baj!

A véleményem az hogy 14 évesen még rohadtul nincs szüksége a szervezetednek ezekre egyet javaslok ha mindenáron akarod nyomni a cuccokat és az pedig az L-glutamin hidd el sokat dob ha zsíros vagy egy picit olvass utána és meglátod milyen fasza!

De a proteinnel állj le tök fölösleges!

2012. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 dirtboy ***** válasza:

ma 20:13

milyen okból felesleges a protein,megindokolnád?

2012. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hol tart most a forma báttya?
2020. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!