Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan oldjatok meg az edzest...

Hogyan oldjatok meg az edzest lakasban?

Figyelt kérdés
Tudom konditerem lenne az igazi de nekem szuloi haznal volt egy helyiseg ahol volt egy erokeretem, pad, sulyok stb. Kezdonek szamitok, igazabol csak egy fittebb kinezet fenntartasa lenne a celom, nem akarom elhagyni magam. Mellette futni jarok, focizok, bringazok. Esetleg egy huzodzkodo, tolodzkodot + pad egy kisebb osszecsukhato/kulon allo guggolo kerettel jo opcio lehet?

okt. 20. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon egy állítható pad, és két darab kézisúlyzó egy rakás tárcsával, illetve különböző ellenállású gumiszalagok. Ezekkel elég sok dolgot meg lehet oldani kellő kreativitással. Ezen kívül ott vannak még a saját testsúlyos gyakorlatok, illetve nekem van a közelemben a szabadtéri kondipark is, ahol lehet húzódzkodni-toldzkodni.
tegnapelőtt 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem erre fekvőtámasz, felülés, guggolás, meg tolóckodás volt (kád szélén vagy 2 szék közé), bicepszezés egykezessel és oldalemelés súly nélkül.
tegnapelőtt 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!