Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzódzkodó rúd felszerelése,ho...

Húzódzkodó rúd felszerelése,hogyan?

Figyelt kérdés
Húzódszkodó rúd felszereléséhez bele kell fúrni az ajtófélfába? Albérletben lakom és nem akarok addig rendelni míg nem tudom hogy kell felszerelni. Bocsánat ha béna a kérdés nagyon kezdő vagyok még kérlek ne bántsatok

tegnap 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a falba fúrtam bele.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terméktől függ. Valamelyiket így kell rögzíteni, valamelyiket úgy.
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van, amelyik csak tekerve befeszítős a két ajtófélfa közé, azt nem kell rögzíteni... bár biztonság kedvéért szokták, néha ezért adnak is hozzá csavart vagy valami befurandó alátámasztó bütyköt, amit nem feltétlen kell felhasználni, de érdemes.

Aztán van ami befúrós, falba-tiplivel, egy komolyabb szerkezet természetesen ilyen.

Na most a második opciót nyilván nem csinálhatod egy albérletben, az elsővel meg az a baj, hogy sokszor szétfeszíti az ajtókeretet, vagy ócska műanyag tokos ajtót szét is töri. Tudod, hova jók a befeszítősek? 150 éves házakban, ahol 20 cm vastag gerendából van a három méter magas ajtó. Ott működik. Mai díszajtókat meg széttöri, lesz két beszakadt luk a műanyag tokban, ha meg nem húzod meg rendesen, előbb-utóbb le fogsz pottyanni vele.

tegnap 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!