Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem nő a vádlim? Ennyire...

Miért nem nő a vádlim? Ennyire számít a genetika?

Figyelt kérdés
Évek óta edzek, nagyjából elégedett vagyok magammal, de a vádlim az nagyon vékony(mindenhol vékony vagyok, de mindenhol máshol van izom rajtam, látványos). Már mindent próbáltam rá, folyamatosan edzem. Próbáltam magas ismétlésszámot, nagy súllyal, sok gyakorlat, heti többször, egyszerűen nem nő és bánt, mert tudom, hogy aki meglát azt hiszi, hogy kihagyom a lábnapot, pedig ugyanolyan keményen nyomom, mint bármelyik másik izomcsoportra. Tudnátok tippeket adni, hátha még nem próbáltam? Van olyan, aki hasonló problémával küzd?
tegnap 18:34
 1/1 LakatosAlandelon ***** válasza:

A vádli, sajnos ilyen. A vádlira tudsz a Legnehezebben izmot pakolni, ha az genetikailag rosszabb izomcsoportod. Szinte már a lehetetlen kategória, de lehet próbálkozni és felhozni annyira, hogy nevetségesen lemaradva, azért ne legyen. És amilyen nehezen jön ra izom, annyira könnyen le is megy, ha kicsit hanyagolod. 😄 Tapasztalat, nekem is ilyen a vádlim. De nyugtasson a tudat, hogy nem ez fogja meghatározni azt, hogy alapvetően, mennyire mutatós a fizikumod.


Hogy hogyan kell megedzeni, semmi titok nincs benne. Legyen meg a mozgástartomány, menj bukásig minden sorozatban, de valoban bukasig, ne rugozz bele, térded ne roggyon be, és csinálj heti kb 10 sorozatot ra, mondjuk 2 felé osztva. Igazából, ennyit tudsz tenni.

ma 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!