Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a férfias a testépítésben,...

Mi a férfias a testépítésben, ha bármely 40 kilós kislány ki tudja magát gyúrni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/shorts/RLCLcyhDAho?feature=share


Persze mint a testépítők többsége különböző porokat és szteroidokat is használ.



#kislány #testépítés #női testépítés #férfias? #40 kilós kislány
tegnap 16:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
10 igen bedurcultam, ne kötekedj velem [link]
tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt attól még férfias egy izmos test, hogy nők is eljutnak bizonyos szintig.

Másrészt honnan vetted, hogy "Persze mint a testépítők többsége különböző porokat és szteroidokat is használ." Főleg az utóbbit. Tudod, mik azok a "porok" egyébként?

tegnap 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12-es nem semmi vagy! 😃💪🏻
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Letöbb bevételt egy átlagos konditeremben a "pult alóli" illegális szerek forgalmazása biztosítja. Átlag proletár Pista vagy paraszt Józsi nagyon gyorsan akar izmos lenni, ezért egy idő után szteroidokhoz fordul. Ennyi a történet.
tegnap 20:03
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
14 ezt teszi a sok edzés
tegnap 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15 Szerintem a ködös elképzeléseidből vonsz le téves következtetést, hogy gyakorlatilag minden testépítő ezt csinálja.
tegnap 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy legtöbben ezt olyan tabutémaként kezelik mint az impotenciát.
tegnap 20:14
 18/20 anonim ***** válasza:
Tehát amiről nem beszélnek, az nyilván igaz. Impotensek, kokszolnak, stb...
tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

[link]

Meg van a magyar testépítő hölgy, bár jó pár évvel ezelőtt készült riport.

tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 LakatosAlandelon ***** válasza:
69%

Egy férfias kisugárzáshoz, kell egy valamennyire masszív fizikum is, de igen, önmagában, ettől senki nem lesz férfias, ahhoz kell egy férfias személyiség is.


És abszolút igaza van a kérdezőnek. Nincs abban semmi tiszteletreméltó, vagy férfias, hogy emberek koxszal kigyúrják magukat. Persze, itt lehet jönni azzal, hogy ugyanúgy bele kell tenni a munkát, mint naturalban, de ez nincs így, ha nem komoly versenyző vagy. Ezektől a szerektől, tényleg egy 40 kilós nő is izmos lesz,méghozzá tudatlanul, akkor egy férfi? És amit nagyon sokan elfelejtenek, vagy számításba se veszik, koxszal más ám az élet, mint naturalban. 😄 Sokkal motiváltabb vagy, sokkal energikusabb, sokkal jobban regeneralodsz minden téren, tele vagy önbizalommal, azért így teljesen más gyúrni és eredményeket elérni, mint naturálban "egyszerű halandóként".


És ez saját tapasztalat is. Kíváncsiságból még 2019-ben, csináltam egy 3 honapos tesztoszteron kúrát sok év edzés után. Nagyon kevés tesztoszteron ment, és még ezzel is egy más dimenzió volt nemcsak az edzés és a fejlődés, hanem az egész életem. Sosem voltam faradt, tele voltam energiával, ha napokig alig aludtam, az se viselt meg. Akkoriban rengeteget csavarogtam, volt, hogy hajnal 4kor értem haza, lementem edzeni, és még igy is rekordokat döntöttem edzésen, pl 190 kilós Fekvenyomás lazán ment. De még az étkezésem se volt akkoriban az igazi. Naturálban, ennek az árnyéka voltam, meg vagyok is, jokkal jobb feltételek mellett is. Csak sokan, mar megszokjak a koxszot, hogy már nem is emlékeznek arra, milyen naturalban élni, ezért nem tudnak reálisan beszélni a kettő közti különbségről.

ma 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!