Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Balett-táncos kislány testalak?

Balett-táncos kislány testalak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A 4 eves kislanyom kitalalkta ballettozni akar.


En szivesen allok elebe, elviszem, mar kikerestem neki egy tanfooyamot ahol hetfön kezdünk.


Ma az apja, elvaltunk, bogarat rakott a fülembe... hogy mekkora baromsag, tuti en eröltettem, a kislanyunk nem ballett tancos alaku...


Teny hogy a kincsem nem egy csont es bör gyerek. Nem, abszolut nem köver. Teljesen atlagos, jol eszik, mozog, egeszeges, semmi baj nincs vele...de nem egy ilyen kis nadszall virag ahogy egy tipikus ballettozot elkepzelünk...


A volt ferjem szerint kesz kabare lesz, kicsufoljak ne vigyem.


Nemtudom, mivel en sosem tancoltam,alap elvaras ilyen helyen hogy vekony lanyok menjen csak?


Nem az orosz ballettbe iratom be, hanem nalunk Budan egy normalis ballett tanc iskola kezdöknek heti egy delutan...


Esetleg van itt valaki aki tud ehez hozza szolni esetleg sajat maga ballettozott es ismeri ezt.


Köszönöm


aug. 24. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az adott balettiskolát kellene megkérdezned.

De ma már szerintem erősebb testalkatúakkal is foglalkoznak, max azt mondják, hogy nem lesz belőle hivatásos táncos.

aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az van, hogy a balerináknak a balett gyakorlásától lesz balerina alkatuk. Ez nem úgy megy, hogy odaállítanak egy kész testtel és már csak ugrabugrálni kell. Ez úgy működik, hogy hosszú évek kemény munkája alakítja a testüket. Az exed szimplán lusta. Nincs kedve edzésre hordani a gyereket és kitalál mindenféle kifogást. Vidd csak el a lányodat balettra. Lehet, hogy nem lesz prímabalerina a Bolshoiban, de az izomzatának, mozgáskoordinációjának, koncentrációjának nagyon jót fog tenni.
szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Remélem, elvitted, és nem a hülyeségre hallgattál.

Sok ismerősöm vitte balettozni a kislányát, egy-két év múlva már más hobbijuk volt. A lényeg, hogy kipróbálja magát, élményeket gyűjtsön, és mozogjon :-)

szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze. Köszönöm a valszokat. Mar voltunk 4x
szept. 5. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A 99% nem az.
ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!