Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kúra után érdemes...

Kreatin kúra után érdemes valamit szedni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat dobott, jó lenne megtartani ezt az izomtömeget.
tegnap 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Vajon mennyire lehettél izmos előtte, ha a kreatintól ilyen "látványos fejlődés" következett be?

Ha trollkodsz, mert ennyit ér az életed, az oké. Ha nem látod magad reálisan, és izmosnak képzeled magad, pedig nem vagy, az is oké. Ha valóban bombasztikus izomnövekedést okozott a kreatin, akkor viszont le foglyul fog ejteni a CIA, hogy egy földalatti laboratóriumban vizsgálja a tested, mert egy űrlény vagy, akire nem vonatkoznak a fizika törvényei, és a minden második élelmiszerben is megtalálható kreatintól is képes izomszövetet létrehozni.

tegnap 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jo edzést és jo taplalkozast erdemes szedni
tegnap 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te normális vagy #1? Nem azt mondtam, hogy Mr. Olimpia fizikumom lett, csak látványos a fejlődés a, mindenhova 2-2.5 centi jött fel egy hónap alatt és látványos, mert vékony, szálkás vagyok. Nem értem miért kell egyből letámadni az embert.
tegnap 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

2024 végén kreatin "kúráról" beszélni elég mókás, hisz már egy óvodás is tudja, hogy napi 5-6 gramm monohidrátnál nagyobb dózis nem hasznosul, és nem eredményez semmilyen bizonyított pozitív hatást.

Mióta gyúrsz?

tegnap 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
5-6 éve, ha kell, küldök képet.
tegnap 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Férfitől nem kell kép, köszi!

Napi 5-6 gramm kreatin, progresszív edzés, megfelelő táplálkozás, és fejlődni fogsz tovább.

tegnap 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Nekem küldhetsz nyugodtan.
ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!