Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 40 èves vagyok 185cm magas...

40 èves vagyok 185cm magas 103kg. Nem izmos,kb 15 kg felesleggel. Most kezdtem súlyzós edzèseket,de 20%kalóriadeficit mellett. Milyen fehèrjèt ajànlanàtok,hogy a fogyàs mellett tudjam növelni az izmaim? 40èves fogyàs izomnövelèssel működhet?

Figyelt kérdés

#Izomnövelès
aug. 28. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

"Milyen fehèrjèt ajànlanàtok"

Azt ajánljuk, hogy szilárd étellel vigyél be napi 1,5 g/tskg fehérjét, és akkor semmi szükség proteinporra. Ha nem megy, akkor bármilyen proteinpor jó, ami ízlik. Nincs jelentősége.

"fogyàs izomnövelèssel működhet?"

A kezdő hónapokban igen, utána nem.

aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1es köszönöm vàlaszod. 7-8 kilót szeretnèk ledobni. Több rajtam a felesleg de annyival màr elègedett leszek
aug. 29. 00:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet jobb lenne kardio,fogyáshoz jobb és figyelj a kalória bevitelre.
aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1,5 - 2 g/ttkg fehérjénél naponta valóban nincs szükség többre, viszont a fehérje adja a legjobb teltségétzetet a makrók közül. Ez, ha fogyni akarsz hasznos lehet. Egyél meg 200 g rízst, aztán később egyél meg 200 g zsírszegény húst. Érezni fogod a különbséget, a hústól jobban jól laksz, mint a rízstől, és később leszel újra éhes. Szóval e szempontból nem hülyeség, ha túlléped a 2 g/ttkg fehérjét naponta, könnyebben betartható a diéta.


Kalóriadeficitben pedig max. pár hónapig fogsz tudni izmot növelni, totál kezdőként, de nagy látványra ne számíts, mivel van rajtad testzsír, így aztán meg pláne ne!

aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!