Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi kiadás havonta az...

Mennyi kiadás havonta az edzőterembe járás?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit jobb fizikumot, viszont kicsit tartok ettől a kondiba járástól, mivel még soha nem jártam. Nem tudom melyik testrészt mivel, hogyan kell edzeni, ezért kérném edző segítségét is,ha az adott helyen lenne rá lehetőség.

Viszont nem tudom milyen árakra számítsak, gondolok itt bérlet, személyi edzés stb ilyenekre.

Aki esetleg jártas a témában kérem világosítson fel! Előre is köszönöm a segítséget!



júl. 2. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
120 ezer forint
júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Teremfüggő, edzőfüggő.


Van havi 30 ezerbe kerülő kondi is, van 8 ezres is, nyilván hatalmas a szórás felszereltségben is. Edző is lehet 15 ezer alkalmanként, de találhatsz 5-6 ezerért is.


Én személyesen a havibérletért 15 ezret fizetek, a az edzőm pedig 5 ezer óránként, heti kétszer.


Céljaidtól is függ, hogy mennyi ideig jársz edzőhöz, ha csak az alap gyakorlatokat meg elméletet akarod megtanulni és onnantól önállóan járni, ahhoz elég pár hónap.

júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10-20átlagosan
júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
napijegy 1500-2500
júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem most már a cég biztosít ingyen juttatásként, de tavaly 18 ezret fizettem egy egész jó konditerem ért, ahol csoportos órák is voltak az árban. A személyi edzés tényleg könnyen fel tud menni 100 fölé.
júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!