Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » All you can move kinek éri meg?

All you can move kinek éri meg?

Figyelt kérdés

AYCM kártyát megéri kiváltani? Ahogyan néztem nem vagy nem sokkal olcsóbb mint egy havi bérlet?!

Oké, mehetek több helyre vele. Viszont egész évben fizetni kell, ami kötöttség. Ki tudja hogy pár hónap múlva is járni fogok-e?

Nektek van, vagy belevágnátok?



2023. márc. 12. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megéri. Heti 4-5x edzek, XL el az edzőtermek nagyrészébe be tudok menni extra költség nélkül. Ha olyanom van akkor munkahelyem mellettibe megyek be, ha itthonról dolgozom akkor be tudok menni a legközelebbibe, ha pedig épp szülőket látogatom meg akkor abba.


Kötött költség de ha amúgy is mennél edzeni akkor meg olyan mindegy.


Egyértelműen ha nem vált szokásoddá az edzés akkor benne van a pakliban hogy fizetsz a semmire, plusz ha nem úgy vagy mint én hogy többe is mész akkor megint csak ugyanott vagy egy sima bérlettel.

2023. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megéri. M-es csomagom van. 13k. A bérlet 20k a teremben. Miert ne érné meg?
2023. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!