Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek mennyi idő alatt milyen...

Kinek mennyi idő alatt milyen eredményei születtek? Honnan indultál?

Figyelt kérdés

Milyen testsúllyal és magassággal kezdtél neki a testépítésnek, és milyen súlynál tartasz most?


Ha valaki pl vékonyan kezdte, akkor milyen karmérettel kezdett és mennyi idő után mennyi lett?


Pl én 36 os bicepszel kezdtem, és most tart 40 cm nél, 3 hónap edzéssel. Kíváncsi lennék, hogy pl júniusig lehetséges e elérni egy 43 as kart? Heti 2 szer edzek minden izomcsoportra. Heti 5 edzés.


2023. febr. 12. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
1.7 méter voltam és 55kg pár éve. Méreteket nem tudom, mai napig nem nézem, csak a súlyom. Most vagyok 70kg kb 15% zsírral. Lehetnék jobb formában is. A szorgalommal nem volt baj, minden mással igen, nem mindig eszek annyit, alvás probléma, sérülékeny vagyok, de hát ki milyen genetikával van megáldva...
2023. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!