Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az normális hogy 1 hónap...

Az normális hogy 1 hónap elteltével már látszanak rajtam izmok? Nem. Leszek túl férfias?

Figyelt kérdés

Heti 3szor edzek a fenekemre, hátamra. Utána mindig megiszok egy fehérjeport.

A hátamon látszódott a leghamarabb, de most már a karomnak is alakul a formája(női fekvőtámasz). Ilyen gyorsan is tud épülni izom?

Konkrétan semmi nem volt a hátamon, csak a csont. Gyógytornász ajánlotta ezeket a gyakorlatokat.

Nem leszek férfias? 42 éves nő vagyok.



2022. okt. 28. 23:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az a célom hogy legyen izom a hátamon, ami tartja a gerincemet, mert erős porckopásom van. De én nem akarok pasis lenni, úgy értem, azt nem akarom hogy szélesedjen a hátam meg a vállam.
2022. okt. 28. 23:17
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem leszel férfias, mert ez az "elképesztő izmosodás" még úgy egy-két hónapig fog tartani, aztán egy kis popsi edzéssel, egy kis fehérje porral, meg egy kis női fekvőtámasszal pont nulla izomfejlődést fogsz elérni, pláne naturál középkorú csajként. Nem sértésből mondom, ne haragudj, ez csak a nyers biológiai realitás.

Most is csak azért izmosodsz, mert ha az egyén semmilyen erőedzést nem végzett előtte, és nekiáll valamit csinálni, akkor a szervezete erre a stresszre azonnal reagál, azonnal adaptálódik, azonnal megtelnek az izmocskái glikogénnel, azonnal tónusba kerülnek a rostok, de ennyi. Ez nem tényleges izomtömeg gyarapodás, úgyhogy férfiasodástól ne aggódj. Férfiasodáshoz kéne tudás, meg egy csipetnyi szteroid, nyugi.

2022. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha tovabbra is fogyasztod a fehérje port de ugyanennyit edzel és nem növeled a terhelést, akkor egy idő után stagnálni fog az izmosodásod. Ferfiasabb izmaid nem lesznek, ahhoz nagyobb terhelés kellene. Szóval ne aggódj! :)
2022. okt. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
12 edzestol? 😀 Kb most kene elmulnia a folytonos izomlaznak, meg csak epp h belelendul az ember. Amugy van aki konyebben izmosodik, de nemigazan tudnak a nok nagyon izmosak lenni. Ahhoz ferfi hormon kell. Esetleg ird le az edzesterved, hatha abbol lejon valami
2022. okt. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
😂🤣
2022. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azokkal a "női" fekvőtámaszokkal érdemes vigyázni, mert a végén még akkora mellizmaid lesznek mint Arnoldnak fénykorában
2022. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
kizárt, hogy valaha túl férfias leszel. Örülj mindennek ami látszik, meg kell dolgozni érte
2022. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De, érdemes vigyáznod, Olyan lesze tőle, mint a Ronnie Coleman csúcsformában, keress rá ha nem tudok ki az. Viszont fenékre kevés a heti 3 edzés, hetente ötször kell seggezni, különben nem fordul meg miattad egy pasi se a strandon.
2022. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
Igen. Idővel lassul.
2022. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
kislány
2023. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!