Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire jó a 65 kiló fekve...

Mennyire jó a 65 kiló fekve nyomásnál?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, 17 éves, 4x12 szériában csinálom kb, 2 éve kezdtem de ennek a elején csak futópadoztam és 1 évet csak otthon edzhettem mert be volt zárva a kondi. Nagyobb súllyal is tudom csinálni de ahoz kellene egy ember aki mögöttem van, mert kordinációs izmaim sz@rok

2022. febr. 22. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Atlagos par honapja edzo suly, de attol is fugg hany kg vagy.
2022. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Hány kiló vagy? Mert ez attól függ. Egy 50 kilós lánytól rohadt kemény a 65 kg 12 ismétléssel. Egy 80 kilós csávónál már nem éppen.
2022. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan rossz am.
2022. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Ezek az emberek akik itt vannak nem tudom mit képzelnek, hogy majd egy 17 éves 100+-ba fog nyomkodni egy év vagy kevesebb edzés után ? 🤣🤣 Sokan soha nem jutnak el oda, de egy fiatal "felnőttet" meg leszólnak ha ilyen súllyokkal edz. Grat.
2022. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat en pl aki ide irkalok lazan szeriazok a 100al 70kgosan szal ez fszsag
2022. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!