Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés alatt belefér Meki...

Tömegelés alatt belefér Meki KFC stb…?

Figyelt kérdés
Nem erre épitem az étrendet, viszont havi 1-2x szeretek gyorskajáldákban enni. Belefér szerintetek vagy felejtsem el?
2022. jan. 4. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha ez a hobbid, akkor belefér, de én örök életemre elfelejteném ezt a sok szart
2022. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Havi egyszer-kétszer nyilván belefér. Én évi egyszer-kétszer sem kívánom ezeket a szemét szarokat, mert tudom, hogy mennyire felesleges, tápanyagnélküli hulladékot adnak el nekünk ezek a gyorskajálda-cégek, de nyilván nagy tragédia valószínűleg nem fog történni, ha havonta egyszer-kétszer elmész mekizni, viszont azért az éves szinten 12-24 szemétkajálás. Az pont 12-24 darabbal több, mint az ideális. Nem kell, hogy ez zavarjon, én csak szóltam.
2022. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
Ezeket SOHA nem szabadna enni. Se havi, évi egyszer. SOHA
2022. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A tömegelés nem azt jelenti hogy sz*rt zabálsz. Tömegelni normálisan is lehet anélkül, hogy inkább zsír mint izom jönne fel. A tömegelés sokak számára zabálást jelenti, de ez látszik is, hogy 10-ből 9 ember a teremben semmit sem tud az edzésről és a táplálkozásról.
2022. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Természetesen havi pár alkalommal belefér ha amúgy az étrend 80-90%-a tápanyagban gazdag,"egészséges" ételekből áll.Az sokkal károsabb ha soha nem ennél ilyen szemét de finom ételeket mert egy idő után ha nincs vasakaratod annyira kívánni fogod ezeket a kajákat hogy teljesen feladod az étrendet vagy csaló napokat kell tartanod.

Ez nem versenyszint ahol ez sokat számítana,a fenntarthatóság nagyon fontos az étrendnél.Lehet tökéletes étrended de szart sem ér ha fél év után feladod mert minden ételt megvonsz magadtól amit szeretsz enni.

2022. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Ezért kell fejben eljutni arra a szintre, hogy évente se kívánd ezeket a szutykokat. Ha ez bekövetkezik, akkor nem lesz probléma. Amíg kívánod a meki "kajának" nevezett ipari hulladékát, addig nyugodtan fogyaszd havonta, hátha megutálod.
2022. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én is jókat szoktam a mekdonelcben kajálni.
2022. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

"Tömegelés alatt belefér Meki KFC stb…?"

Bele. Kicsit rákaptam a gyorskajákra, azaz az elmúlt 1-2 hónapban heti 1-2x ettem mekis kaját, de nincs zsírosodás, az elvárt mértékben és minőségben jön az izom rám, nincs extra zsírosodás, sőt. Testtömegem növekedett a testzsírom pedig picit lejjebb ment, pedig tömegnövelő diétát folytatok.


Havi 1-2 gyors kaja az nulla, belefér bőven, de úgyis számolod a makrókat, kalóriákat és figyeled a tested, tehát majd látni fogod

2022. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Csak szólok azoknak akik hulladékozzák a mekis kaját hogy minőségben semmiben sem marad el az átlagos bolti élelmiszerektől, a "super size me" (a film) koraszak óta nagyon kemény élelmiszerminőségi rendeleteket hoztak. Kalóriával tele van, de rossz minőségűnek semmiképp nem nevezném és persze, nyugodtan belefér néha.
2022. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!