Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó a genetikám?

Jó a genetikám?

Figyelt kérdés
Sokan mondják (osztálytátsak is) , hogy izmos, szálkás vagyok. Nem vagyok egy "bika", de látszanak az izmaim, szépen elkülönülnek. Soha nem edzettem még. Miért van ez? Kezdjek el edzeni?

2021. dec. 12. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira tipikus középsulis kisfiúk vagytok :D

Kezdj el nyugodtan edzeni, tanuld meg az alapokat, olvass sok tudományos igényű cikket, táplálkozz helyesen, aludj eleget és majd felnőtt korodra talán lesz annyira reális szakmai hozzáértésed és tapasztalatod, hogy kineveted magadat emiatt az ostoba, de aranyos kérdés miatt. Hajrá, jó fejlődést!

2021. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Felettem egy kérdést. Igen, nem vagyok hozzáértő. Miért is lennék az? Ezt a lenéző stílust pedig kikérem magamnak.
2021. dec. 12. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem nézlek le, cicabogár! Olvasd el mégegyszer az előző hozzászólásomat, csak most figyelmesebben. Leírtam a tanácsaimat és ezek alapján (ha van megfelelő mennyiségű IQ-d), akkor választ kapsz a kérdésedre is.

És tényleg sok sikert kívánok a fejlődéshez, mert lehet, hogy tényleg jók hozzá az adottságaid. Ez majd gyakorlatban fog kiderülni.

2021. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szálkásság meg az izmosség nem ugyan az, alap izmokkal is lehetsz szálkás ha nincs sok zsír rajtad. Izmaid meg nem lesznek a semmit tevéstől.


Nekem az a tippem hogy természetesen vékony vagy, ami jó és rossz is. Rossz, mertha edzel akkor nagyon sok kalóriát kell enned hogy izmot szedj fel, ugyanakkor könnyen tudsz szélkésodni.

2021. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pompás a genetikád.
2021. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg azok közé tartozol akik mázlisták és eleve alacsony a testzsír százalékuk.

én például normális étrend nélkül sosem tudnék ilyen lenni és sokan mások sem.

ebből a szempontból jó a genetikád.

2021. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ennyibol passz.. egy keppel tobbre mentunk volna 😀 meg h jo e a genetikad inkabb par ev edzes utan derul ki. Nyomjad aztan meglatod 🤷‍♂️
2021. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Genetikai hull a dé K vagy
2021. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudja senki.

Jó az anyagcseréd.Micsoda meglepetes tizenévesen!!

A genetikádat meg lehet tippelni majd ha lesz edzésmultad.

Egyelőre ez egy nagy nulla.

Csak jóslás.

A te testeddel lehet vki 40 évesen egy hordó is de lehet egy szikár testalkatú is.

Ilyen az emberek 80%a.

Ha elkezdesz edzeni akkor majd alakul a tested.

Ki tudja milyen lesz.

Csúcsos bicepsz vagy lapos.Vastag derék vagy keskeny.Magas vádli vagy lenttapadó,melled szimetrikus telt,vagy inkabb széles de keskeny.

Jol regenerálódsz vagy lasabban,sok zsírt tudsz elpakolni vagy barmit eszel nem látszik,megköti a vizet jobban az izomzat vagy nem.Számos tényező van,ami genetika

A csontjaid izületeid keskenyek az csupán 1 a sok genetikai előny közül.

2021. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd ha eléred a genetikai határod akkor meglehet mondani.
2021. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!