Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen a genetikai adottsafg...

Milyen a genetikai adottsafg es amit ki lehet hozni belole?

Figyelt kérdés

Hogyan mukodik egy fenek anatomiaja? Lany vagyok, evek ota edzem a fenekemre, mert mellem egy mareknyi..se.. amit nem bannek ha a fenekem kerekebb lenne annal ami most.. nem panaszkodom mert tenyleg szep, es kerek, es most volt egy bo egy ev idoszakom amikor rendszeresen edzettem es lattam a valtozast foleg igy vissza nezve

177cm magas vagyok es 64 kilo

De szeretnek ennel jobbat, de akarhanyszor kihagyok egy het edzest fajnak az izmaim a fenekemen, ulni is faj, erzem hogy csontra ulok nem pedig a fenekemre, es oszinten elegem van ebbol, a munkambol kifolyolag nem tudok mindig idot hagyni a tornazasra

Egyebkent van egy kisebb gerincferdulesem pont a derekamnal, ami lenyeges szerintem.

Nincs nagy fenekem, de nem is kifejezetten kicsi, ha tornazom akkor meg el is tudom viselni, de egyaltalan nem vagyok megelegedve

Hizok ahogy tudok, de ugy erzem valamit meg nem tudok errol az egeszrol pedig mar eleg sok mindent tudok az edzesrol, a gyakorlatokrol, a feherjerol, a taplalkozasrol, a mehanizmusrol

En alapvetoen nem baromi izmosra akarom a fenkem epiteni, amellett vagyok hogy legyen onmagaert jo ne pedig a heti harom edzes es a protein por miatt

Szoval, ha idaig elolvastatok koszonom

Es kerlek segitsetek nekem megerteni hogy hogyan mukodik ez



2021. nov. 3. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy 177 cm magas és 64 kg létedre mi okozza benned ezt a kisebbségi érzést éppen a fenekeddel kapcsolatban.
2021. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én fiú vagyok és több éve foglalkozom testépítéssel úgyhogy megpróbálok hozzászolni viszont be kell látnom a fenék edzéshez annyira nem értek. Minden izom fejleszthető az emberi testen viszont sok minden közrejátszik az izomfejlődésben. Bárki bármit is mond a genetikának is elég nagy szerepe van a dolgokban viszont ahogy azt már írtam akármilyen rossz genetikával is fejlesztheted csak soha nem lesz olyan mint egy olyan embernek aki szerencsésen született. A te fenékfejlődésednél lehet az van, hogy már nem fejlődik úgy mint az elején(az edzés első éve a leglátványosabb). Nem akarok perverz lenni vagy tényleg semmi de ezt így látatlanba ismeretlenül nehéz neked megmondani, hogy nálad mi a probléma főleg úgy, hogy fogalmam sincs mekkora az akkora. Próbálj meg többet enni, esetleg több fehérjét bevinni. Az is lehet, hogy az edzéssel van a baj(pl intenzitás vagy gyakorlatok) az is számit, hogy hogyan osztod el azt a 3 napot én minsen izomcsoport után szoktam hagyni 2 teljes nap szünetet a regenerálódás végett. Akár egy női tapasztalt személyedzőnél rákérdezhetsz, hogy szerinte mi lehet a probléma.
2021. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tornazas nalad mit takar? Teremben edzel sullyal?
2021. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itthon tornazom, es suly nelkul. Egyebkent valos, hogy el van hanyagolva a kivitelezes es a feherje bevitel nincs ugy ellenorizve, kevesebbet is eszek, de sajnos nincs idom mindig oda figyelni
2021. nov. 3. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:

A gond az itthon tornázokban van.

Persze a 2# tanácsai is ls megfogadhatóak.Szval hogy megértsd.Az emberi testen a legnagyobb izom a farizon.A faeizom egy erdekes izom.Ha nem hasznalod belustul.Ezt nevezik alvó farizmoknak.Ezeket aktiválnu kell.Aki sokat ül annak a fara alszik.Érdekes..

Ezeket az izmokat állandóan foglalkoztatni kell mert arra lettek megalkotva.És nem arra hogy 24 ből 23 at üljünk rajtuk.Az állandó foglalkoztatás természetesen egy rendszerezett edzést jelent.Történetesen kemény edzéseket nem pedig ilyen tingli tangli megmozgatjuk magunkat.Ezért jön képbe a súlyzózós edzés.A fenék izmai a nagy terhelésekre fognak jól reagálni,növekedni,kerekedni.Guggolások kitörések,csipőemelések súllyal végezve.Kicsi és hosszú tornák a farizomnak semmik.Jol elvan.Letudja az ugribugrit és semmi se történik.Szval nézz egy termet ahol rúddal tudsz dolgozni és nagy súlyokkal terheld őket.Arra fognak reagálni.

2021. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es akiknek eredendoen bubble a fenekuk azoknak miert? Akiknek szep kimagaslo es kerek, mitol masabb mint olyannak akinek lapos?
2021. nov. 6. 20:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve a farizmok es a zsir hogyan oszlik el ezen a testtajon? Nyilvan tobb az izom, de ha hizok akkor az hova megy
2021. nov. 6. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez mind genetikan mulik.. emberenkent valtozik.
2021. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!