Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek rossz a genetikája, de pár év alatt sikerült egy elég szép fizikumot összehozni ?

Figyelt kérdés

Milyen testalkatból indultál, milyen van most ?

Elégedett vagy az eredménnyel ?


2021. okt. 3. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Vézna, amolyan skinny fat voltam. Most tónusosabb, szálkásabb vagyok.


Határozottan elégedett vagyok.

2021. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
En nagyon vekony voltam. Evek alatt nagyon sokat fejlodtem. Mara mar azthiszik h versenyszinten csinalom.. Igazabol amig nem kezded el es csinalod egy jodarabig addig nemmondhatod h jo vagy rossz a genetikad mert nem is latod.. meg a korral is valtozik h pl tudsz e tomegelni vagy mennyire tudsz izmot epiteni..
2021. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ducibuci is ilyen.

Elégedett lennék akkor, ha nem szaroznának le.

Persze élőben nem szoktak, de az csak megjátszás, nem őszinte.

Az a valós véleményük amit itt névtelenül leírnak.

2021. okt. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

#3

175 centis 65 kilós skinny fat alkattal kezdtem, 13 éves koromban otthoni edzéssel. Aztán 185 centis 68-70kilós skinny anorexia lettem 16 éves koromig, akkor már el kezdtem teremben edzeni. Aztán hájas kaka 120 kilós 192 centis de már valamennyi izommal 20 éves koromig. Aztán 23 évesen elértem a jelenlegi formát, aktuálisan változó testzsírral. 95-105 kg között 194 centisen. Ez van 6 éve.

2021. okt. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Egy éve edzek teremben, két hónap után próbáltam az első táplálékkiegészítőt.Kreatin volt.Utána már ment a fehérje,Jumbo,multivitaminok is.Jelenleg 2 hónapja a dragon pharma egy speciális termékét fogyasztom injektálható változatban.3 hét után kezdtem érezni valamit.Már ez már állandósult.ha bevadulok,mert fennt van az egekben a tesztószint,edzés után kukákat borogatok,buszállomáson már a pad háttámlájára ülök,és keményen rágózni szoktam.

Edzésen már alakulok,60-ról 75 kg-ra fejlődtem fekvenyomásban.15 megy vele.Bicepszezni is szoktam 20-ról 40 kg-ra fejlődtem fel, ennek örülök a legjobban.Nagyon meglátszódik hogy nőtt a karom.Edző azt mondta hogy még 4 hét és pár centit mindenem nőni fog.

Szóval én nagyon sovány alkatról ide jutottam.

Elemér 22F

180cm

60kg

2021. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2-es

Arra értettem, hogy aki alapból zsíros volt, 0 izommal. Ezekre azt szokták mondani, hogy ha már alapból ilyen arányt állított fel a teste, akkor nem épít olyan hatékonyan izmot, viszont zsírt tárol. Aki meg vékony és mondjuk, már alapból kivehető a melleinek körvonala stb. arra azért lehet mondani, hogy jó genetika. pl.:


[link]


Ennek a gyereknek is hiába volt csont vékony, a melle ahhoz képest elég jó.


Nem mondom, hogy aki vékony annak könnyebb, de nagyobb esélye van, hogy nem rossz a genetikája.

2021. okt. 4. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

#6

Parancsolj!

Szar genetikával ezt lehet elérni naturba.

Mondjuk van aki ennyit sem ér el.



13 évesen csont + zsír 65kg


[link]


28 évesen női izomzat azért összejött, 98kg.


[link]

2021. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat valszeg azert zsiros alapbol mert rosszul taplalkozik, nem sportol. A masikat meg egeszsegesen etettek es sportolt vmit vagy csak nemkapott ajfont 10evesen es faramaszott meg focizott. Aztan lehet h vegul az 1.fog jobban kinezni ha megmozdul 🤷‍♂️
2021. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt igazàn jó genetikàm. Most is elvagyok hízva. De azèrt igyekszem. Persze messze leszek mindig a verseny szinttől.
2022. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!