Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pattanásodásra hajlamos...

Pattanásodásra hajlamos embernek milyen fehérjét javasolnátok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, mostanra sikerült egy kis tömeget magamra vonzani. 194 centivel 95 kg vagyok. Elkezdeném az edzést, viszont sokat meg tartalmasat ritkán bírok csak enni. Ezért már kezdésnek vennék egy kis táplálék kiegészítőt, hogy legyen egy kis értelme a munkának. Viszont szedek egy fajta gyógyszert, inerta az a neve, valamilyen A" vitaminos gyógyszer, nem tudom, hogy ez mellé szedhetek e fehérjét. A gyógyszerből heti 1 szemet szedek. Utolsó adagnál tartok má, pattanásokra írta fel egy bőrgyógyász. Viszont még mindig előfordulnak néha pattanások, és attól tartok, hogy ha elkezdek szedni valamailyen fehérjét akkor fokozódnak a pattanások... Amit nem szeretnék. Úgy vettem észre magamon, hogy az olajos magok és a tej vannak a legrosszabb hatással rám.

Valamit tudnátok ajánlani így is, amit kezdésnek kisebb adaggal kipróbálhatnék?


2021. szept. 20. 17:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Valamint, hogy fehérje mellé mit lenne még érdemes venni. Kreatin vagy ilyesmik...

Plusz ha ezeket a táplálék kiegészítőket beveszem, de nem használom el azt az energiát amit ezek nyújtanak. Akkor attól elkezdhetek e hízni?

Valamint fáradtságra mit javasolnátok, hogy több erőm legyen? Rengeteget pihenek, alszok 9 órákat. De mégis általában semmi erőm.

2021. szept. 20. 18:00
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen felesleges fehérjére szórni a pénzed, vidd be kajából. ha nem tudod, azon a táplálékKIEGÉSZÍTŐ!! sem fog segíteni
2021. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, mennyi kusza kérdés...

Ne vegyél semmilyen tápkiegészítőt. Amíg az étrended nem maxolja ki a sporttáplálkozás szabályait, addig minden tápkiegészítő pénzkidobás. Van még mit tanulnod, hiszen a szóhasználatodból látszik, hogy nem mélyültél el meg kellőképpen a testépítés tudományában. Jól tennéd, ha elmélyülnél, nagyon sok mindenre választ kapnál.

A többi kérdésre pedig egy hozzáértő szakember (orvos) fog tudni válaszolni, nem random kommentelők.

2021. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pattanások idővel elmúlhatnak, nekem 25 éves korom után megszűnt.
2021. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!