Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Combizom milyen gyorsan nő?

Combizom milyen gyorsan nő?

Figyelt kérdés

Férfi léttemre hurkapálca combjaim vannak, és (persze fenék is)

Tudom hogy a guggolás a legjobb minél mélyebb. Egy kis motívációt szeretnék, tapasztalatokat hogy milyen gyorsan nő. Biztos genetikai is de most konkrét tapasztalatok érdekelnének. Ugye a leg embertpróbálóbb edzés a guggolás, az idegrendszert is a legjobban veszi igénybe, szinte belefájdul az ember feje, már többször elkezdtem. Egy alkalomig jutottam el mindig mert talán túl intenzíven kezdtem, és utána állni alig bírtam, csuklottam össze, meg kérdezték mi van a lábaimmal mert úgy nézett ki mintha sántikálnék. Gondolom nem minden alkalom után lenne ilyen drasztikus. Vagy igen? :0

Gondolom gyorsan nő a combizom mert ugye eleve terjedelmes izom.

Köszi a válaszokat :)



2021. júl. 3. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Lassan nő
Gyorsan nő
Relatíve gyorsan nő
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

"Ugye a leg embertpróbálóbb edzés a guggolás, az idegrendszert is a legjobban veszi igénybe, szinte belefájdul az ember feje, már többször elkezdtem. Egy alkalomig jutottam el mindig mert talán túl intenzíven kezdtem, és utána állni alig bírtam, csuklottam össze, meg kérdezték mi van a lábaimmal mert úgy nézett ki mintha sántikálnék. "


Akkor te valamit baromi .zarul csinálsz. kezd el saját testsúlya amíg bele ne jösz.

2021. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is viszonylag vekonyak a combjaim sajnos. Genetika is, melyik izomcsoport milyen utemben fejlodik.

Heti 2 lab edzes es nagy suly hasznalat, nekem igy sikerult felhozni valamennyire az utobbi fél évben.

2021. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Gyorsan fejlodik, eleg nagy izomcsoport. Heti 2 labedzessel fel ev alatt meg farmerban is eleg szepen latszik a kulonbseg.
2021. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte minden,a láb is relative gyorsan erősödik.Ha kva szerencsés vagy akkor gyorsan.Ha nem,akkor megnyerted a pokol kénköves bugyrait.

Nekem akkor reagál jól ha beledöglök minden edzésen.

Sokan ezért "térdfajósak",mert kva nehéz a lábedzés.

Legyél kitartó és szokj hozzá,hogy kemények ezek a lábedzések!Más út nincs!

Ez van.

2021. júl. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Genetika függő
2021. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jelenleg kerek 50 centi felül ahol lehvastagabb de még a fenék kezdete előtt, mert az ugye belecsal. Ez az 50 centi nem is tűnik így kevésnek, de optikailag tényleg vékony 178 centihez. Középen 45, térd felet 36.

Nektek mennyik ezek a méretek. Ha már itt tartunk nézzünk más méreteket is? Esetleg megosztom a változást is mert készülök tartós edzésre..Alkar szintén vékony 27 cm, de ott nincs zsír szerintem, felkar tehát bicepsz 34 itt talán van némi zsír is. Has 87 zsíros, derék 64 ezt összehasonlításnak írom. Mell 91 levegő nélkül 97 levegővel teli tüdővel. Vádli 34. Súly 65kg. Mindenhol van zsír is de nem sok, a hason van több. Az alkaron talán nincs.

2021. júl. 6. 09:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a centi számít hanem amit a tükörben látsz
2021. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vékony
2021. júl. 7. 21:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!