Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Oldalról lapos hát esetén...

Oldalról lapos hát esetén milyen gyakorlatokat érdemes kihangsúlyozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

178 cm és 78kg vagyok, 35-ös karral. Nemrég kezdtem újra az edzést egy év kihagyás után. Mondjuk régebben is oldalról nézve, mindig nagyon vékony voltam, laposnak tűnt a lapockám körüli rész.

Milyen gyakorlatokat érdemes végezni, hogy oldalról is vastagabbnak tűnjek és ne ilyen etióp feelingnek?

Evezés kézisúlyzóval, vagy inkább az alsó trapéz és rombuszizmokra kellene erősebben rámenni, és az azokat megcélzó gyakorlatok vastagítanának ki oldalnézetből is?


Köszönöm előre is a segítségeteket.


35/F



2021. jún. 26. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Evezesek. Azzal lehet "mélyiteni" a hatat.
2021. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam a hát alsóbb része kidomborodik érdekes módon, felső része meg totál lecsapott a lapockák környékén és a gerinc mentén. Akkor archoz húzások ( alsó-középső trapéz, rombuszizmok ) helyett maradjon az evezés a széles házizom felső részéhez?
2021. jún. 26. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Evezes. Szelesen, szuken, ruddal, egykezessel, gepen. Hasznalj nagy sulyokat es jolesz
2021. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2021. jún. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!