Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » EZ a súlytárcsa tényleg...

EZ a súlytárcsa tényleg vastagabb az átlagnál? bővebben lent

Figyelt kérdés

[link]


Emagon láttam 25kg, de 75mm a vastagsága.

Szerintetek érdemes a képen szereplő tárcsát venni? vagy elég vastag?


2021. ápr. 1. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha van elég hosszú rudad hozzá, akkor ok.

Amúgy ez gondolom occó cementes tárcsa, azok hatalmasak, mert a cement sűrűsége kb harmada a vashoz képest.

2021. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 $$$$$ ***** válasza:
100%
Ez nem cementböl van. Ez bumper súlytarcsa (crossfitesek használjak). Van egy aluminium magja közepen amugy összepréselt gumi. És amugy ja. Sokkal vastagabb mint a normalis vas tárcsa. Mert a vas sürüsege nagyobb.
2021. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


90mm a vastagsága ennek

2021. ápr. 1. 12:10
 4/8 A Cenz Ura ***** válasza:

#3 igen, ez gumirozott, vagyis acéltárcsa gumi bevonattal


az első tárcsa meg fullra gumiörleményből préselt, ledobáskor hasznos de kicsit pattog

2021. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az mondjuk kemény ár :D
2021. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:'(


Rohadt drága, szopjanak le az egész gyms kereskedok

2021. ápr. 1. 20:12
 7/8 $$$$$ ***** válasza:
Azért ennél vannak joval olcsobbak is mint amit linkeltel XD. Othoni hasznalatra jo hogy nem már Eleikot nézel😂😅. Én hasznaltan vettem ithonra sima gumírozatlan tárcsakat,meg van gumirozott is (van 390 kg-nyi súlytárcsám XD). Mar sok is. De regebben amikor jo árban láttam mindig vettem. Meg sokaig ithol edzettem(már teremben edzek).nézfel jófogasra ott lesznek joval olcsobbak.én volt hogy 50 kg-nyi sulytarcsat vettem 30 ezerert mert leselejteztek egy terembol. Le van a szelerol esve a gumi bevonat. De engem ez pont nem erdekel. Szerintem néz szét jofogason. Bár most a virus miatt lehet a használt árak is el vannak szálva. Meg en regebben olyat is lattam aki készit tarcsakat rendelesre kazan lemezböl. Az a lényeg a cement súlyokat kerüld. Mert elöbb utobb hullani fog belőluk a cement. De most az hogy gumirozott vagy sem szerintem pont mindegy.
2021. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6, ez olyan mintha én írtam volna :DD

Kár, hogy nem lehet likeolni xD

2021. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!