Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez lényegében a tápkieg ipar...

Ez lényegében a tápkieg ipar trükkje?

Figyelt kérdés

A kollagén dupla annyiba kerül grammra leosztva mint a marhafehérje, pedig szinte ugyanaz az aminosav profiljuk és mindkettő hidrolizált


[link]

[link]



Ezek szerint ha kollagén kell akkor érdemesebb marhafehérjét venni és ugyanaz az eredmény érhető el?



2021. febr. 10. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Igazából elég csak normalisan kajalni. A legtobb tapkieg csak penzkidobas.
2021. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja
2021. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám. A hasonló az nem egyenlő az ugyanolyan al amúgy sem.

A kollagén egy fehérje származék, egy fehérje peptid, ami koncentrált formula.

A fehérjepor pedig elsődlegesen ugyanolyan hatással van mintha megették volna egy pl roston csirkemellet. Aminosavakká alakul, és nem a porcokra, ízületekre fejti ki a hatását, hanem az izmokra, mivel aminosavakká bomlik le a szervezetben.

2021. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tudom fizikailag megenni a fehérje mennyiségemet, nem fér be. Kénytelen vagyok pótolni fehérjeporral, sokszor még az is alig megy le.
2021. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
4# én ezzel a problemaval küzdök , csak nem a feherjevel hanem a chval. :D ilyenkor jok a kiegészítők, de tomegelos port nem veszek mert nem akarok keményítő cht bevinni túlzottan (maltodextrin) inkább zabod daralok le porrá és azt keverem fehérjéhez, meg sok gyümölcslevet iszok, amikben van gyümölcs cukor, szerintem ez is jobb mint a tomegelok nagy része.
2021. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Én is csak fehérjét iszogatok, tömegnövelőt nem. Kéne enni a csirkét, de nem megy le több.
2021. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tojás sajt-jó fehérje

esetleg nőknek szója/tofu

ha valaki ismeri ismerte Zavát akor a férfiaknak azért nem ajánlott....

zab az jó ch-főzve is reggeli lassan felszívódó tehát sokáig energiát biztosító(nem megy fel hirtelen a vércukor lassan adja le...)mazsolával(jól lugosít!)vízzel akár tejjel

durum tészta szintén ezt"mondja2ebédre zöldségekkel-párolt roston fehérjedús hús/esetleg hal(sok zöldséggel)

estére mogyoróvajas vékony szendvicsek

napközbeni ropogtató:magvak esetleg diákcsemege naturfood vagy spár márka/de bármi jó

2021. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

valami tiszta gyümölcs bio természetes vidékről jó származásból a vitaminok miatt-persze mind pénztárca függőmilyen "abrakot"ad magának

a ferrarit meg kell tankolni;)

2021. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!