Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most a versenysportolók amúgy...

Most a versenysportolók amúgy hol edzenek?

Figyelt kérdés
Jó tudom, konditeremben. Viszont ugye a termek bezártak. Akkor most némelyik kinyit a versenyzőknek és a kamu versenyzőknek, vagy hogy van ez? A többség zárva marad így is? Nem vágom a szitut, valakiknek hülyének tűnik majd a kérdés.

2020. dec. 30. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Versenysportolók kivételek.CSAK ők,használhatják az egyesületük edzőtermeit.
2020. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A versenysportoló nem lehet "kamu".Bejegyzett adatai alapján engedélyezett az edzőhelyek használata.
2020. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
uganyúgy ahogy eddig
2020. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"A versenysportoló nem lehet "kamu".Bejegyzett adatai alapján engedélyezett az edzőhelyek használata."


Akkor aki hirtelen versenysportoló akar lenni, amikor a terem bezárt, ő micsoda? Aztán ha kinyit hirtelen nem lesz az. Rájuk gondoltam.


Első totál nem értek ehhez, sok olyan terem van ami nem tartozik ezek közé? A legtöbb terem nem lesz nyitva versenyzőknek se? Vagy hogy megy ez?

2021. jan. 1. 21:15
 5/9 anonim válasza:
A versenysportolóknak nyitva van az edzőterem. Egyesületi tagság, versenyengedély és sportorvosi igazolás kell. A kamu versenyzők azok, akik most léptek be egyesületbe, hogy tudjanak járni terembe. Viszont a rendőrség komolyan ellenőriz, random 25-30 rendőr betódul a terembe ellenőrizni. Fontos, hogy olyan sportot válassz, amihez kell konditerem. Egy úszónak magyarázkodnia kellett miért a teremben van, miért nem az uszodában. Én most keresek egyesületet.
2021. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, viszont ahová én jártam zárva volt a múltkor. Azért gondoltam, hogy némelyik nyitva van a versenyzőknek némelyik nem?
2021. jan. 5. 22:35
 7/9 anonim válasza:
Igen így van. Ahová sok versenysportoló jár az nyitva van. Budapesten a híresebb termek nyitva vannak. Kicsit drágább a napi jegy és a bérlet de lehet menni. Egy ismerősöm falmászó egyesületbe lépett be. Befizette a tagdíjat, elment sportorvoshoz és megkapta az engedélyt, jár terembe edzeni és este 8 után is utcán lehet. De hallottam, hogy valaki küzdősport egyesületbe lépett be. Versenyezni nem fognak. Amúgy ha valakinek van ötlete és tud egyesületet írhat privátban.
2021. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor egy "sima" terem az zárva van ilyenkor, a nagyobbakba mennek a versenyzők szinte csak? A sima alatt nem a legkisebb leglepukkattabbat értem.
2021. jan. 7. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Én gondolkodok hogy belépek mert ez a vírus hiszti egy végtelen történet.
2021. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!