Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyi idő kell,...

Szerintetek mennyi idő kell, ahhoz hogy egy sportosabb formát összehozzak?

Figyelt kérdés

Életemben nem sportoltam, ülő munkát végzek.

Kicsit meg vagyok hízva, az alkatom ehhez hasonló:


[link]

[link]


Szerintetek mennyi idő kell ahhoz hogy egy kicsit fejlődjek, izmosabb, sportosabb legyek?



2020. dec. 28. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mivel és hogyan akarod elérni. Nyár közepe-vége felé már egész jól át lehet alakulni, ha odafigyelsz mit eszel és fegyelmezetten és rendszeresen sportolsz. Nem fognak összekeverni egy men's physique versenyzővel, de látszani fog rajtad, hogy sportolsz.
2020. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Egy kis ibutamoren epistan trenavar trio, jo kaja rendes edzes es pihenes es nyarra szep testet tudsz pattintani :))
2020. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Szóval koksz nélkül szűken nyár végéig szerintem kb ez hozható:

[link]

Másfél-két év alatt kb. ez:

[link]

2020. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
3# van akinek a testalkata szimplan edzes nelkul ugy nez ki mint az elso. Persze a realitast jol mondod ,csak eleg kevesnek tunhet egyeseknek :))
2020. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Valakinek igen, de csak jó genetikával és alapvetően fizikailag aktív életvitellel. Az átlagnak ezért is meg kell dolgozni, plusz azt is nézd meg, hogy a kérdező mit linkelt, honnan indul.


Az pedig, hogy a fitnesz média teljesen félresiklatta az emberek realitásérzékét, nem sajnos nincs hatással a valóságra. Számítottam rá, hogy sokan kevésnek fogják érezni, de hát ez van.

2020. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet, hogy én is túl optimista voltam.
2020. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5# igen en ezt tudom, nem is azert mondtam, csak szamomra szomoru amit fel ev alatt elértem. Most kepzeld el, hogy en edzessel fel ev alatt azt ertem el amit a kerdezo linkelt (tomegelessel persze) de akkor is szomoru...
2020. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

Szia kérdező!

Megmondom neked őszintén, ha én így néznék ki egy évig ki sem jönnék a patikából, meg az edzőtermemből.

Na de viccet félretéve,ettől még a csajom is izmosabb, pedig csak ibutamorent nyom endurobollal.

Rossz a genetikád, ezt a sportot nem neked találták ki.

DE!

Ha hajlandó vagy sokat edzeni, sok kaját enni, minőségi kajákat, tápszert mellé, akkor ahogy feljebb írták eltudsz valamit érni.

Biztos lesz aki majd kifejti ha van sok ideje, mit mennyit miből hogy csinálj, de én csak ennyi építő jellegű hozzászólást akartam.

Béla 48F

147kg

197cm

kar 55-56 cm

erőemelő

Mielőtt valaki írná nem testépítő ezért 147kg hanem erőemelő.

2020. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ilyen fizikum lenne a cél: [link]

(bal oldali)

2020. dec. 28. 19:27
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert az full naturalba tenyleg 2ev legalabb ugy hogy mindig betartod a kajat edzest pihenest :))
2020. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!