Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Srácok Meg tujdatok mondani...

Srácok Meg tujdatok mondani hogy ennek az ázsiai modell csajnak mitől ilyen jó az alakja? (Kép) szerintetek eredeti a melle?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kepek alapjan el tudjatok mondani hogy mit edz, hogyan taplalkozik, hogy ilyen a teste? Nekem is hasonlo, csak en alacsonyabb vagyok es puhosabb... nemreg kezdtem el mozogni es az a cel hogy ilyen alakom legyen :)

Milyen edzes format javasoltok? (Kardio, aerobik, sulyzos edzes, stb)

Ennek a csajnak feszes, nincs narancsbore, es szep egeszseges az alakja.

Es szerintetek erdetileg ilyen nagy a melle ? 😃


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2020. dec. 10. 13:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ázsiai nőről szólt a kérdés le is tettem a matek analízis könyvemet, hogy megleshessem. Jó kis pipi de semmi extra vékony és edz is nyilván.


Béci 48F erőemelő/többváltozós függvények analízisének kiemelkedő professzora.

2020. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hahaha utolso koszi 😃🤣
2020. dec. 10. 15:17
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem túl extra, valószínűleg cardio, max heti 2-3 lábedzés, normális étkezés, mellei szerintem nem nagyok, bár ez relatív, szerintem biztosan eredeti.
2020. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszii sracok :)
2020. dec. 10. 15:42
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem valami extra testű szépséges ázsia lesz, de ez egy szép, fiatal, vékony lány.

Sokkal jobbakat is látni a termekben.

Semmi különlegesség, az instán totál átlag.

2020. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!