Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történik ha túl sok rostot...

Mi történik ha túl sok rostot eszek?

Figyelt kérdés

Ma kitaláltam hogy sok zöldséget eszek. Kimértem eddig mindent.


Ettem eddig :

Reggelire 100g zabpelyhet, 10g útifű maghéjjal 165g fagyasztott bogyós gyümölccsel,


Most ebédre: 340g csirkemellet, 15g kókuszolajat, 400g paradicsomkonzervet, 265g kidney babot, 100g csiperkegombát és 690g lilakáposztát

(ezt fogom enni este is, mivel most ezt csináltam, de nem ettem meg mindet ebédre)


Ezen kívül még akarok majd csinálni egy zöldséglevest, amiben lesz brokkoli, spenót és répa is.


Kiszámoltam táblázat alapján ez eddig a leves nélkül 65g rost. Nos ha ehhez hozzájön a zöldséges leves akkor 70-75g rostot viszek be nap végére.


Ebből származhat valami bajom? Azt olvastam, hogy napi 25-35g-ot kellene.



2020. szept. 19. 13:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam, a zabpehely mellé reggel megettem 75g sótlan földimogyorót is, az + 7,5g rost, akkor eddig a leves nélkül tartok már 70g felett.
2020. szept. 19. 13:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A rengeteg rosttól mehet a hasad. Egyébként más vonzata nincs
2020. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Többet fosol.
2020. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!