Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A koffeinmentes edzés előtti...

A koffeinmentes edzés előtti van olyan hatékony mint amelyikben koffein is van?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni valamilyen edzés előttit, de nem tudom hogy milyet, nem szoktam koffeint fogyasztani, ezért gondoltam, hogy koffein mentes terméket választok, ezek vannak olyan hatásosak mint a koffein tartalmú társaik? Nem fogom minden edzés előtt használni, nagyon jól megvagyok nélküle, de vannak olyan napok, amikor nem ártana egy kis löket, ilyen esetekre kellene.

2020. júl. 19. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem fogyasztottam meg ilyet, de ha ritkan fogyasztod, mehet koffeines is, ha ezt nem akadalyozza semmilyen egeszsegugyi problema. Ritkan hasznalva nem lesz hatranya.
2020. júl. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Parszor fogyasztottam koffien helyett guaranat, nekem jo volt.
2020. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb koffein mentes pre workout ha magadnak kevered. 90%-ban van koffein. Ezeket keverd ossze. Beta alinin, arginin, citrullin malate. 5-5-5 g. Menni fogsz tole rendesen. En igy nyomtam par evig. Mivel este 8-9 korul edzettem.
2020. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 clint ***** válasza:
Szerintem igen, a koffein inkább a mentális fókuszt javítja, az edzés minőségre nem nagyon van hatással. A citrullin és a beta alanin vagy a kreatin van rá inkább, az arginin pedig a vérbőségben (bedurranás) segít.
2020. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2020. júl. 21. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!