Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Itthon miért ennél az igénytel...

Itthon miért ennél az igénytelen csirke+rizs-nél van leragadva a többség?

Figyelt kérdés

Alig hallani olyat hogy valaki minőségi marhahúst enne, lazacot, avokádot.


40 évvel le vagyunk maradva nyugattól ebben is.



2020. jún. 17. 21:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van a kérdezőnek. Nem pénz kérdés és nem is idő függvénye. Én pl sok gombát, spenótot, babot, csicseriborsót, lencsét, burgonyát és tésztát eszem. Csirkemájat, szivet, pulykamellet, halat, csirkecombot,tojást, tengeri herkentyűket és marhahúst ritkán, mert az tényleg drága. Kevesebb hús is elegendő, ha a köret magas fehérjetartalmú növényekből, gabonából van. Szóval lehet variálni. És végül de nem utolsó sorban sok gyümölcsöt eszem és tök felesleges 3 óránként enni, ez megint valaki kitalálta és azóta így van, eszem mikor éhes vagyok ...az ivás is iszom amikor szomjas vagyok mert így esik jól..ez a természetes nem a sok kitalált kényszer.
2020. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11.


Áruld már el, hogy lenne bárkinek "igaza" egy teljesen szubjektív, leginkább egyéni ízlésen múló kérdésben? :) Ha én a csirke-rizs kombót szeretem, akkor napi hatszor azt fogok zabálni, nem érdekel ki a toszt zavar.

2020. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
12# akkor zabáld azt!
2020. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13.


Úgy is teszek, köszönöm :)

Lásd jóindulatom, kaptál egy felpontozást. Bár trolloknak ritkán adok, neked talán kell ennyi szeretet, ha már máshol nem kapod meg :)

2020. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Óhh köszi. Miért lennék troll? Szeretethiányos vagyok!
2020. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kaptál egy virtuális ölelést tőlem :D
2020. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Köszönöm
2020. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

11es.


Megvan az alapja. Mindenkit idiotanak nezel, csak te vagy helikopter.

Pl azert eszel 3 orankent es nem amikor ehes vagy mert:

1: folyamatos egyenletes tapanyagellatas (inkabb profiknal oszt szoroz)

2: ha sokszor eszel keveset nem no meg a beled (nem tagul a gyomor, plusz ugye ha egyszerre viszel be 5millio kaloriat meg 5 millio szengidratot, akkor az lerakodik, ha egyenletesen elosztva, akkor meg nem (annyi) )

Remelem okosabb lettel ettol Mr. Spanyolviasz...

2020. jún. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
A testnek felesleges, De meghagylak a boldog tudatlanságba..nem vitázom. Nekem ez a véleményem pont
2020. jún. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
véleményed lehet, csak az nem biztos, hogy releváns, s ha ragaszkodsz hozzá és hangoztatod nem kell meglepődni, ha valaki tényekkel cáfolja.
2020. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!