Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben mi alapján dől...

Konditeremben mi alapján dől el, hogy ki hova kerül a hierarchiában?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Harmadjára is ugyanaz!

Most már te olvasd el, amit én írtam 😁 szerintem te nem érted 🤔

2019. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
😄😄
2019. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
74! Viselkedjél!
2019. júl. 26. 13:15
 14/17 anonim ***** válasza:
53%
Úgy értettem, hogy nyilván senki nem fogja beismerni, hogy becsicskult. Aki becsicskul, mindig az mondja a leghangosabban, hogy á nincs is semmilyen hierarchia 😄
2019. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

74%-os, hiába próbálod a "normális" jelzőre terelni a dolgokat, nem segít.


Az igazán minőségi és normális Oxygen-ben, a visszafogott, inkább irodistáknak való R70-ben, a szintén minőségi Bank Centerben, az egyik legjobban a Prima-ban, a gyúrós állatokat mellőző SmartFit-ben, valamint a szintén toplistás Bliss and Body-ban is.


Minden helyen ott van a hierarchia.


A hierarchia meghatározza, hogy hiába jöttél előbb, vagy hagytál törülközőt a gépen, ha egy magasabb rangú használni akarja, te odébb állsz.

Ha ő tanácsot ad, te meghallgatod és megfogadod!

Ha valamelyik gépre azt mondja hogy használd, vagy ne használd, te azt teszed!


Ez elkerülhetetlen, még a legkedvesebb családias helyeken is!


DE itt a hierarchia nem félelmet ("persze hogy elmegyek a géptől mert a végén még lecsap" szindróma), hanem tiszteletet jelent!

2019. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30%
Szoval mar a tiszteletet is keverjuk a hierarchiaval. Gyonyoru. 😄😄
2019. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 EG0 válasza:
50%

Mi ez a baromság. :-D

Ha nem 15 éves gyerek, aki láthatóan sérülésveszélyesen csinál valamit életében először, akkor szólsz neki, amúgy meg soha senkihez nem megyek oda ismerkedni, hogy mit kéne szerintem csinálnia, és hozzám se jönnek.

Ha megkérdezik, hány köröm van még, akkor vagy utolsó amúgy is, vagy felajánlom, hogy csináljuk felváltva. Sosem mentem arrébb, sose kértek rá, sose kértem erre senkit.

De elmúlt években már csak egy terembe jártam, elkövetkező évben viszont valószínűleg termet váltok, majd meglátom, fordult-e ekkorát a világ. Csodálnám.

2019. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!